jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۱۶۱۵۶   ۰۴ بهمن ۱۳۹۶  |  ۱۰:۵۲

بارسلونا به زودی با یکی از بهترین بازیکنان خود در چند سال اخیر برای همیشه خداحافظی می کند، ستاره ای که در تمام سال های اخیر از عوامل پیشرفت فوق ستاره هایی مثل مسی بود.

وداع با ستاره «زیرپوستی» بارسلونا +عکس

به گزارش جام جم آنلاین ، خاویر ماسکرانو سال ها در ترکیب اصلی بارسلونا به میدان رفت. تحرک و جنب و جوش بازیکنانی مثل او موقعیت های فراوان را برای مسی و دیگر ستاره هایی مثل سوارز و نیمار ایجاد کرده است. ماسکرانو اما به اندازه این فوق ستاره ها دیده نمی شود. در واقع او ستاره زیرپوستی تیمش محسوب می شود. البته ماسکرانوی 33 ساله و آرژانتینی در این فصل فقط 10 بازی برای تیمش انجام داد.

نشریه مارکا گفته ماسکرانو با باشگاه بارسلونا به توافق رسیده که با قراردادی 10 میلیون یورویی به لیگ چین برود. سایت رسمی باشگاه بارسلونا نیز با انتشار تصاویری از ماسکرانو ضمن تشکر از او بابت همه زحماتی که برای بارسلونا کشید تشکر کرد.

ماسکرانو در سال های حضور خود در بارسلونا چهار بار قهرمان لالیگا، چهار بار قهرمان کوپا دل ری(جام حذفی اسپانیا)، سه بار قهرمان سوپرکاپ، دو بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا ، دو بار قهرمان سوپرکاپ اروپا و دو بار قهرمان جام باشگاه های جهان شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر