jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۱۱۶۱۳۳   ۰۴ بهمن ۱۳۹۶  |  ۰۹:۳۱

جنجال های مصاحبه مهدی طارمی با برنامه نود تا مدت ها ادامه خواهد داشت. او ادعای بزرگی را مطرح کرد، ادعایی که باعث شد تا یک احتمال غیر قابل انتظار به وجود بیاید.

ترسناک ترین سوال روز: قهرمانی پرسپولیس پس گرفته می شود؟! +تصویر آیین نامه

به گزارش جام جم آنلاین ، اگر ادعای طارمی مبنی بر اینکه پرسپولیسی ها به به او گفته اند که به دروغ بگوید قبل از رفتن به ریزه اسپور با پرسپولیس قرارداد امضا کرده ،ثابت شود حتی می توان به جنجال هایی بسیار گسترده تر فکر کرد.

این چیزی است که طارمی در برنامه نود گفت: «من وقتی در ترکیه بودم امضا کردم اما بعد که برگشتم ایران قرار شد یک دروغ بگوییم و همان دروغ را برویم جلو. یک قرارداد آوردند جلوی من به تاریخ 30 خرداد. من هم امضا کردم که رای به نفع باشگاه شود. همین طوری رفتیم جلو و این دروغ را ادامه دادیم.»

حالا سایت آی اسپورت نوشته است: همین بخش از صحبت‌های طارمی، حالا تبدیل به یک سند مهم علیه او و باشگاه پرسپولیس شده است. حالا هواداران استقلال با استناد به همین حرف‎های طارمی، مدعی شده‌اند که او فصل گذشته با یک قرارداد جعلی و به شکل غیرقانونی به پرسپولیس پیوسته و آیین‌نامه انضباطی فدراسیون فوتبال در این گونه موارد احکام سنگینی صادر کرده که درباره پرسپولیس می‎تواند به از دست رفتن قهرمانی این تیم در فصل گذشته لیگ برتر هم منجر شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر