jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۱۵۲   ۲۳ تير ۱۳۸۱  |  ۲۱:۴۷

روزهای 20 و 21 تیرماه ، 25 هکتار از مزارع گندم دو روستای شهرستان اسلام آباد غرب به علل نامعلومی طعمه حریق شد به گزارش فرماندهی انتظامی شهرستان اسلام آباد غرب ، روز21 تیر ماه 20 هکتار از اراضی گندم دو نفر از اهالی روستای بیونیج بخش کرند غرب

طعمه حریق شد که توسط عوامل پاسگاه انتظامی و اهالی روستا مهار شد همین گزارش می افزاید:20 تیر ماه نیز5 هکتار از مزارع گندم متعلق به هفده نفر از اهالی روستای "توه سرخک " از توابع بخش "حمیل " به علت نامعلومی طعمه آتش سوزی شدند که با تلاش اهالی و ماموران انتظامی و منطقه خاموش شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر