jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۱۴۰۶۹   ۲۷ دی ۱۳۹۶  |  ۱۳:۲۷

دو ستاره بزرگ بارسلونا یعنی لیونل مسی و لوییس سوارز علیه یک بازیکن جوان این تیم اقداماتی را انجام می دهند تا ثابت شود که همچنان ستاره ها در این باشگاه بیشتر از سرمربی نفوذ دارند.

مسی و سوارز علیه یک بازیکن جوان ؛ ضعیف کشی در بارسلونا!

به گزارش جام جم آنلاین ، مسی و سوارز از باشگاه بارسلونا درخواست کرده اند مقدمات خروج یک بازیکن جوان را از باشگاه رقم بزند.

بر اساس گزارش دیاریو گل این دو سوپراستار بارسلونا می خواهند که آندره گومز بازیکن 24 ساله و پرتغالی بارسلونا هر چه سریع تر از این تیم جدا شود. آنها حتی درخواست کرده اند این جدایی این ماه اتفاق بیفتد. این بازیکن 24 در این فصل تاثیرگذاری کمی داشته و مسی معتقد است او بازیکنی در حد و اندازه های بارسلونا نیست.

ارنستو والورده سرمربی بارسلونا اما می خواهد این بازیکن پرتغالی را حفظ کند این در حالی است که مسی و سوارز مخالف هستند تا ثابت شود حرف اول را در این باشگاه نه سرمربی که ستاره ها می زنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر