نخستین مسابقه پرتماشاگر در دنیای ورزش در سال 2018 جدال دو قهرمان مشهور بوکس دنیاست، یکی جوزف پارکر نیوزلندی و دیگری آنتونی جاشوآی بریتانیایی. این دو سی و یکم مارس سال جاری در یکی از پربیننده ترین و پولسازترین رقابت های بوکس تاریخ به مصاف هم می روند.
کد خبر: ۱۱۱۳۶۳۵
خوردن رتیل ، عقرب، ماهی و عنکبوت زنده و خام برای کری خوانی! +عکس

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از دیلی میل، رتیل ، عقرب، هزارپا و حالا بوکسوری به نام آنتونی جاشوا.... جوزف پارکر آماده است تا همه اینها را به صورت خام خام بخورد! دندان هایش را در آنها فرو کند و با کمال میل گوشتشان را بکند و فرو بدهد.

«ماهی زنده را می گیرم ، سرش را با دندان هایم می کنم و آن را می خورم.» این را قهرمان سنگین وزن دنیای بوکس می گوید. او ادامه می دهد : «مزه اش بی نظیر است!»

برای اینکه منوی غذا این بوکسور سنگین وزن و مشهور نیوزلندی را سر ذوق بیاورد باید حاوی غذاهای خام باشد. اگر این غذاها هنوز زنده باشند که چه بهتر. پارکر علاقه زیادی دارد تا خودش دست به کار شود!

این روزها اشتهای پارکر 26 ساله بیشتر هم شده است. چون حدود یک ماه و نیم دیگر برای جنگ قهرمانی سنگین وزن جهان باید در کاردیف ولز به مصاف آنتونی جاشوا برود. این قهرمان بدون شکست می گوید هر چه بیشتر غذاهای خام بخورد آمادگی بیشتری پیدا می کند. اما فکر می کنید به غیر از ماهی چیزهای خام دیگری که او می خورد چه هستند؟ حتی فکر کردن به آنها هم چندش آور است ؛ رتیل ، عقرب، هزارپا....

کری های بی رحمانه

پیش از برگزاری مسابقات مهمی مثل بوکس حرفه ای دنیا کری خوانی های طرفین به اوح بی ادبی می رسد. این قانون نانوشته در رابطه با جدال پارکر و جاشوآ هم دیده می شود. این دو در هفته های اخیر در رسانه های مختلف تا تواسته اند علیه یکدیگر حرف زده اند. پارکر حالا نه فقط کری میخواند که غذا خوردن های خود را هم مدام به نمایش می گذارد، آن هم چه غذایی! پارکر می گوید اطمینان دارد آنتونی جاشوای بریتانیایی از الان دارد به خود می لرزد.

نبرد پارکر و جاشوآ نبرد سنگینی است، نبرد جوانی، نبرد عطش برای قهرمانی و نبرد شکست ناپذیران. این حتی میتواند ترسناک هم باشد.

اما پارکر آنچنان هم فکر می کنیم وحشتناک نیست. او به موسیقی علاقه زیادی دارد و پیانو و گیتار می نوازد. علاقه اش موسیقی است. اما لذتی که در خرید ماهی و خوردن گوشت خام برای او هست در هیچ چیز دیگری نیست! پارکر سابقه شکار کوسه هم دارد.

این قهرمان سنگین وزن دنیای بوکس کم حرف است و علاقه زیادی به مسافرت دارد. می گوید هر جا می رود غذاهای مختلف را امتحان می کند و هیچ چیز به اندازه غذاهای خام او را اقناع نمی کند.

پارکر می گوید: «به غیر از ماهی خام به خوردن جیرجیرک، هزارپا، عنکبوت، رتیل و عقرب خام عادت دارم!».

البته بی احتیاطی گاهی اوقات در زمینه خوردن انواع جانوران خام برای او دردسرهایی درست کرده است. مثل زمانی که در ساموآ یک نوع ماهی سمی خورد که باعث شد سه روز به شدت مسمومیت داشته باشد.

به دنبال آنتونی

جوزف پارکر حالا در آستانه مهم ترین مسابقه دوران حرفه ای اش قرار دارد. او قرار است مقابل آنتونی جاشوآ قرار بگیرد و در صورت پیروزی کمربند قهرمانی جهان را صاحب می شود. او گفت: «مدت هاست در تعقیب جاشوآ هستم. بیش از یک سال و نیم است برای مبارزه با او لحظه شمار می کنم. او جنگجوی خوبی است اما به پای من نمی رسد. به هر حال چالش خوبی برای من است. اطمینان دارم او را شکست می دهم.»

البته در سی و یکم مارس که مسابقه این دو برگزار می شود شرایط برابر نیست. آنتونی در کشور خودش مبارزه می کند اما پارکر 11 هزار مایل دورتر از خانه است. این مسابقه می تواند به اندازه مسابقه می ودر-مک گرگور که به عنوان یکی از نبردهای برتر قرن شناخته می شود تماشاگر داشته باشد.

هیلدا حسینی خواه / منبع: دیلی میل

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها