jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۱۱۱   ۲۲ تير ۱۳۸۱  |  ۲۱:۲۷

در پی گزارش های مردمی درخصوص خانه های فساد به ماموران ستاد ویژه قوه قضاییه اطلاع داده شد زنی که شوهرش در جزیره کیش حضور دارد هر روز تعدادی از زنان و دختران را به همراه مردان جوان به منزل خوددعوت و اقدام به برپایی مجلس لهو و لعب می کند

با بررسی و تحقیق در این خصوص ، مراتب به قاضی شعبه 1610 رسیدگی به جرایم خاص گزارش شد و با دستور قضایی در این خصوص ، روز گذشته ماموران با حضور در این محل 40 مرد و زن جوان را که در وضعیت نامناسبی در یکی از منازل مسکونی قیطریه در حال رقص و پایکوبی بودند دستگیر کردند. گزارش حاکی است ، در بازرسی از این منزل ، مقادیری مشروبات الکلی به همراه فیلمهای مستهجن کشف و زن صاحبخانه در اظهارات خود عنوان کرد این مجلس را به مناسبت تولد پسر 30 ساله خود برگزار کرده است با بررسی در این خصوص مشخص شد در میان افراد دستگیر شده چند دختر فراری و چند پزشک وجود دارند. با انتقال این متهمان به مجتمع قضایی رسیدگی به جرایم خاص ، بعدازظهر دیروز محاکمه این افراد به ریاست قاضی صابری زفرقندی آغاز شد.گفتنی است ، تلاش خبرنگاران گروه حوادث امروز برای کسب اخبار و جزییات بیشتر و همچنین دستگیری متهمان و هویت آنها بی نتیجه ماند و قاضی دادگاه حاضر به گفتگو با جام جم نشد اما یک مقام آگاه در این خصوص به خبرنگار ما گفت : متهمان با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر