jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۱۱۰۶۴۶   ۱۷ دی ۱۳۹۶  |  ۱۱:۰۵

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا: ترافیک در آزاد راه‌های قزوین - کرج و کرج - تهران سنگین و در سایر ورودی‌های تهران نیمه‌سنگین گزارش شده است.

ترافیک نیمه‌سنگین در ورودی‌های کلانشهر تهران/ بارش برف و باران و کاهش دید در محورهای 7 استان
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا، آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور، در حال حاضر در اکثر محورهای استان‌های اردبیل و چهارمحال و بختیاری بارش برف جریان دارد.
در محورهای شهرضا - آباده - خوانسار در استان اصفهان، درگز - قوچان در خراسان رضوی، توسکستان - خوش‌ییلاق در گلستان، محور گدوک در فیروزکوه و محدوده امامزاده هاشم در محور هراز، بارش برف گزارش شده است.
بارش باران در اکثر محورهای استان گیلان و غرب مازندران و در محورهای قوچان - چناران و نیشابور - سبزه‌وار در خراسان رضوی نیز باران می‌باشد.
مه‌گرفتگی و کاهش دید افقی در محورهای همدان - کرمانشاه، همدان - قزوین و قیدار - بیجار پرداخت و به رانندگانی قصد تردد در محورهای کوهستانی استان‌های شمال شرق کشور را دارند توصیه به شهروندان عزیز که حتماً تجهیزات زمستانی، لباس گرم و زنجیر چرخ را به همراه داشته و در تردد سرعت مطمئنه را لحاظ کنند.
در ورودی‌های کلانشهر تهران در حال حاضر ترافیک در آزاد راه‌های قزوین - کرج و کرج - تهران سنگین و در سایر ورودی‌های تهران نیمه‌سنگین گزارش شده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محیط‌ زیست نیازمند تحول

محیط‌ زیست نیازمند تحول

دولت سیزدهم در گام‌اول باید دریاچه ارومیه و اتفاقاتی را که پیرامون آن افتاد از لوث ناکارآمدی‌ ها پاک کند. در مرحله بعد باید نظارتی دقیق بر تمام عملکردهای صورت‌گرفته داشته باشد و پس از آن به قید فوریت برنامه عملیاتی کارآمدی درباره احیای دریاچه ارومیه تهیه کند.

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

خبر کوتاه بود: «سیزدهمین رئیس‌ جمهور ایران انتخاب شد». به بهانه این خبر می‌خواهم به چند نکته اشاره کنم که چگونه می‌توان این انتخاب را تبدیل به یک فرصت کرد تا مردم رنگ آرامش را بیشتر ببینند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر