Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۰۹۸۵۸ ۱۴ دی ۱۳۹۶  |  ۱۴:۰۰

شرایط پیام صادقیان در ترکیه روز به روز بهتر می شود. او که در ترکیه بدون حاشیه به فوتبال خود ادامه می دهد به مهره ای مهم برای تیم عثمانلی اسپور در روزهای اخیر تبدیل شده است.

آرزوی یاغی سابق که حالا آرام و سر به زیر شده است؛ میخواهم به پرسپولیس برگردم

به گزارش جام جم آنلاین ، پیام می توانست در پرسپولیس به ستاره ای بزرگ تر تبدیل شود اما آنقدر درگیر حاشیه های مختلف شد که حتی با تغییر چندباره باشگاه هم نتوانست در ایران به روزهای خوب خودش برگردد اما اکنون اوضاع متفاوت است. او بسیار بی حاشیه شده است و در ترکیه تمرینات منظمی پشت سر می گذارد. مهره بسیار خوب و تاثیر گذاری برای تیم عثمانلی به شمار می رود و دعوت او به تیم ملی فوتبال ایران و بازی در جام جهانی بزرگ ترین رویای کنونی اوست.

پیام در اینستاگرام خود پیام بسیار جالبی را منتشر کرده است: «من همیشه گفتم و باز می‌گویم که اولویت همیشگی من تیم پرسپولیس است. تمام موفقیت‌های لازم را با هر دشواری دنبال خواهم کرد تا بتوانم روزی دوباره به پرسپولیس بازگردم. شاید باور کردنی نباشد اما تا زمانی که پیراهن این تیم را بر تن داری شاید متوجه نشوی اما تمام دنیا روی سرت آوار می‌شود وقتی از آن جدا می‌شوی. خوشبختانه بعد از چند فصل جدایی از پرسپولیس هواداران این تیم همچنان به من لطف دارند و من نیز تمام تلاشم را خواهم کرد تا بار دیگر بتوانم در اوج درخشش به این تیم بازگردم.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر