ماجرای ناپدید شدن زن جوان در هاله ابهام

پسر نوجوان افغان که در ماجرای ناپدید شدن زن جوان در پایتخت بازداشت شده، منکر هرگونه اطلاع از سرنوشت این زن شد. پسر نوجوان مدعی است سیمکارت را از هموطنش خریده است.
کد خبر: ۱۱۰۸۸۸۱

هفتم شهریور امسال مردی با حضور در پلیس آگاهی تهران از ناپدید شدن همسر جوانش خبر داد.

شاکی به افسرتحقیق گفت: از مدتی قبل بر سر مسائل مختلف با همسرم اختلاف داشتم. او دیروز برای خرید از فروشگاه محله از خانه‌مان در تهران بیرون رفت و بازنگشت. تلفن همراهش نیز خاموش شد. سراغ او را از خانواده، دوستان و اقوامش گرفتم اما کسی از او خبری نداشت.

تحقیقات پلیسی برای یافتن زن گمشده ادامه داشت تا این‌که چند روز بعد از این شکایت، شاکی با حضور دوباره در پلیس آگاهی اعلام کرد فردی در تماس با وی گفته همسرش را ربوده و برای آزادی او باید پول تهیه کند، در غیر این صورت او را خواهد کشت.

ماموران با آموزش به شاکی پرونده از او خواستند در محل قرار با مرد حاضر شود تا ماموران با محاصره محل موفق به دستگیری متهم شوند. در ادامه مرد ناشناس چند بار با او تماس گرفت و هر بار از شاکی می‌خواست در منطقه‌ای از تهران حاضر شود، اما زمانی که شاکی همراه ماموران در آنجا حاضر می‌شد خودش به محل قرار نمی‌آمد. ماموران با معمایی پیچیده روبه‌رو شدند.

تحقیقات برای رازگشایی از سرنوشت زن گمشده ادامه داشت تا این‌که روز‌های پایانی هفته گذشته ماموران سرنخی به دست آوردند که نشان می‌داد چند ماه قبل از ناپدید شدن زن جوان، مردی با وی در تلگرام آشنا شده و با هم دوست شده بودند. حتی آخرین بار هم پیش از خروج از خانه با همان مرد مکالمه داشته است. این مرد تحت‌تعقیب پلیس قرار گرفت تا این‌که رد وی را در یک ساختمان نیمه‌کاره در جنوب تهران یافتند. با حضور در آنجا متوجه شدند خط تلفن در اختیار پسر 16 ساله افغان است.

این پسر نوجوان بازداشت و برای تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شد. او به افسر تحقیق گفت: من زن گمشده را نمی‌شناسم و نمی‌دانم چه بلایی بر سر وی آمده است. یکی از هموطنانم هزینه پرداخت اجاره اتاقش را نداشت، به همین خاطر سیمکارتش را به من فروخت و پول گرفت. از آن به بعد من از این خط تلفن استفاده می‌کنم.

با توجه به گفته‌های وی او از سوی قاضی دادسرای جرایم اطفال و نوجوانان روانه کانون اصلاح و تربیت شد. تحقیقات برای مشخص شدن صحت یا رد ادعای متهم نوجوان و یافتن مردی که او مدعی است سیمکارت را از او خریده ادامه دارد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها