jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۸۴۳۱ ۱۱ دی ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

این علامت استاندارد بر اساس گزارش حوزه معاونت ارزیابی و انطباق اداره کل استاندارد استان مرکزی و داده‌های استخراجی از سامانه یکپارچه نظارت بر اجرای استاندارد صادر شد.

 به گزارش صدا وسیما ؛ مدیرکل استاندارد استان مرکزی گفت: پروانه کاربرد نشان استاندارد با تبعیت از استاندارد ملی شماره 21106 و 6274 برای انواع شربت انگور (سفید ، قرمز ، و مخلوط سفید و قرمز) صادر شده است.

سها افزود: شربت انگور فرآورده ای است که از مخلوط آب انگور و یا آب انگور غلیظ شده با آب، شکر و یا شیرین کننده‌های مجاز و افزودنی‌های خوراکی تولید می‌شود و به روش فیزیکی نگه داری و بسته بندی می‌شود.

وی گفت: شربت انگور باید حاوی کمینه 50 درصد آب میوه باشد و تطابق ویژگی‌های آب انگور تغلیظ شده، آب آشامیدنی و شیرین کننده‌های مجاز خوراکی مورد مصرف در تهیه این فرآورده با استانداردهای ملی مربوط مورد آزمون و ممیزی قرار می‌گیرد.

51 آزمایشگاه همکار، 589 واحد تولیدی فعال تحت نظارت اداره کل استاندارد استان مرکزی فعالیت دارند.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر