jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۰۷۴۸۳ ۰۷ دی ۱۳۹۶  |  ۰۹:۲۶

هیچ باشگاهی حق ندارد با بازیکن تحت قرارداد یک باشگاه دیگر وارد مذاکره شود و از آن بدتر با این بازیکن قرارداد ببندد اما این مسائل گویا در فوتبال ایران چندان جدی گرفته نمی شود.

تکرار جنجال ماجرای طارمی و ریزه اسپور اینبار در مشهد!

به گزارش جام جم آنلاین ، مهدی طارمی که به عنوان بازیکن ریزه اسپور قرارداد خود را به صورت یک طرفه فسخ کرد و با وجود تحت قرارداد بودن خود با باشگاه ترکیه ای راهی پرسپولیس شد با جریمه و محرومیت شدید از سوی فیفا روبرو شد. هم خودش چهار ماه از حضور در میادین محروم شد هم باعث شد پرسپولیس حق حضور در دو پنجره نقل و انتقالاتی را نداشته باشد.

قوانین مربوط به این تخلف سفت و سخت است و متخلفان با جرایم سنگینی روبرو می شوند. اما در فوتبال ایران این اتفاق دوباره رخ داده است.

مصطفی احمدی بازیکن تیم پدیده به مشکی پوشان دیگر تیم مشهدی پیوسته است. در واقع تیم مشکی پوشان با بازیکن تیم همشهری به صورت غیرقانونی مذاکره کرد و سپس با او قرارداد بست. پدیده با شکایت از همشهری خود در فیفا می تواند ماجرای طارمی - ریزه اسپور را در ابعاد محدودتری تکرار کند.

بر اساس شنیده ها باشگاه مشکی پوشان به منظور جلوگیری از شکایت پدیده در روزهای اخیر مدام با پدیده مذاکره کرده است. مشخص نیست پدیده چه تصمیمی خواهد گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر