jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۰۷۴۸۳   ۰۷ دی ۱۳۹۶  |  ۰۹:۲۶

هیچ باشگاهی حق ندارد با بازیکن تحت قرارداد یک باشگاه دیگر وارد مذاکره شود و از آن بدتر با این بازیکن قرارداد ببندد اما این مسائل گویا در فوتبال ایران چندان جدی گرفته نمی شود.

تکرار جنجال ماجرای طارمی و ریزه اسپور اینبار در مشهد!

به گزارش جام جم آنلاین ، مهدی طارمی که به عنوان بازیکن ریزه اسپور قرارداد خود را به صورت یک طرفه فسخ کرد و با وجود تحت قرارداد بودن خود با باشگاه ترکیه ای راهی پرسپولیس شد با جریمه و محرومیت شدید از سوی فیفا روبرو شد. هم خودش چهار ماه از حضور در میادین محروم شد هم باعث شد پرسپولیس حق حضور در دو پنجره نقل و انتقالاتی را نداشته باشد.

قوانین مربوط به این تخلف سفت و سخت است و متخلفان با جرایم سنگینی روبرو می شوند. اما در فوتبال ایران این اتفاق دوباره رخ داده است.

مصطفی احمدی بازیکن تیم پدیده به مشکی پوشان دیگر تیم مشهدی پیوسته است. در واقع تیم مشکی پوشان با بازیکن تیم همشهری به صورت غیرقانونی مذاکره کرد و سپس با او قرارداد بست. پدیده با شکایت از همشهری خود در فیفا می تواند ماجرای طارمی - ریزه اسپور را در ابعاد محدودتری تکرار کند.

بر اساس شنیده ها باشگاه مشکی پوشان به منظور جلوگیری از شکایت پدیده در روزهای اخیر مدام با پدیده مذاکره کرده است. مشخص نیست پدیده چه تصمیمی خواهد گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها