jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۷۲۹۹   ۰۷ دی ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

چالش بین داور بین‌المللی فوتبال کشورمان با مسئولان کمیته داوران این روزها به بالاترین حد خود رسیده است.در چند وقت اخیر علیرضا فغانی و فریدون اصفهانیان داور بین‌المللی و رئیس کمیته داوران کشورمان با یکدیگر دچار چالش‌های زیادی شده‌اند.

این چالش‌ها باعث شده تا حتی در چند نوبت این دو نفر علیه یکدیگر مصاحبه کرده و به یکدیگر بتازند. در جدیدترین مورد در برنامه ورزش و مردم این دو نفر روی خط برنامه آمده و صحبت‌های تندی علیه یکدیگر انجام دادند. حتی شنیده می‌شود قرار بوده این هفته و در واکنش به صحبت‌های فغانی در این برنامه تلویزیونی به او قضاوت داده نشود، اما وساطت برخی بزرگان جامعه داوری مانع این کار شد. هنوز چیزی مشخص نیست و بدون شک مصاحبه یکی از طرفین پرده‌های جدیدی از این اختلاف را کنار خواهد زد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برگزاری جشنواره جهانی فجر ، یک شوخی تلخ

برگزاری جشنواره جهانی فجر ، یک شوخی تلخ

تقریبا چهارده ماه از پیدایش ویروس جهانی کرونا در ایران می گذرد و زمانی که وضعیت شهرها به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی قرمز می شوند مسئولین این بی توجهی را از چشم مردم می بینند.

موج پنجم کرونا در راه است؟

موج پنجم کرونا در راه است؟

براساس مشاهدات میدانی می‌توان گفت موج چهارم کرونا در بسیاری از استان‌ها در حال فروکش است و این روزها از قله موج چهارم کرونا عبور کرده‌ایم.

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

خبر خیلی دردآور بود؛ انفجارهای تروریستی مدرسه دخترانه سیدالشهدای کابل. هنوز و در حالی که چند روز از انفجارها می‌گذرد، پایتخت جمهوری اسلامی افغانستان همچنان در سوگ است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر