jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۶۴۲۱ ۰۵ دی ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

ورود مثبت و اثرگذار بسیج سازندگی به عرصه‌های اقتصادی و اعطای تسهیلات در زمینه اشتغالزایی باعث شده اباذر قربانی یکی از پرورش‌دهندگان بوقلمون علاوه بر اشتغال خود، زمینه اشتغال دو نفر دیگر را نیز فراهم کند.

این فعال حوزه اقتصاد مقاومتی در باره میزان سرمایه‌گذاری اولیه در این شغل گفت: سر و ته کارم را با 10 میلیون تومان آورده شخصی و 30 میلیون تومان وامی که در قالب اقتصاد مقاومتی از بسیج سازندگی گرفته بودم، شروع کردم.

قربانی با بیان این که مدت دو سال است در زمینه پرورش بوقلمون مشغول فعالیت بوده، افزود: در این مدت با خرید 30 جوجه بوقلمون، کار خود را شروع کردم و با گذشت زمان توانستم تعداد بوقلمون‌ها را در یک فضای 500 متری در روستای بیوک خانلو پارس‌آباد افزایش و کار خود را توسعه دهم.

وی با اعلام رضایت از طرح به اجرا درآمده‌اش می‌گوید: با همت و پشتکار قادر مردانه، دوست و شریکم در این کار سالانه 3000 بوقلمون پرورش می‌دهیم و به بازار مصرف عرضه می‌کنیم که سالانه 300 میلیون ریال برایمان سودآوری دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

هنرمندی تمام‌ قد

هنرمندی تمام‌ قد

از دست دادن هر هنرمندی سخت است و دردناك و دیروز غم از دست دادن زنده‌یاد پرویز پورحسینی همه را متاثر و غمگین كرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر