jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۵۰۰۳   ۳۰ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مرکز پژوهش و سنجش افکار صداوسیما، نتایج نظرسنجی تلفنی را از مردم درباره پخش مراسم قرعه‌کشی جام جهانی فوتبال 2018 روسیه از شبکه سه سیما (برنامه نود) اعلام کرد که 88 درصد بینندگان از پخش زنده مراسم قرعه‌کشی جام جهانی فوتبال 2018 رضایت داشتند.

به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش و سنجش افکار، براساس این نظرسنجی که در 20 آذر 96 با نمونه آماری 407 نفر از افراد 15 سال تا 50 سال ساکن تهران انجام شده است، 33 درصد پاسخگویان بیننده این برنامه بوده‌اند.

از میان بینندگان مراسم قرعه‌کشی جام جهانی فوتبال 2018، 95درصد (اجرای عادل فردوسی‌پور) 94 درصد (نظم در پخش و پوشش مراسم قرعه‌کشی) و 90درصد (جلب مشارکت بینندگان و مخاطبان در طول برنامه) را در حد «خیلی‌خوب و خوب» ارزیابی کرده‌اند.

همچنین از نظر 76 درصد، حتی اگر پول زیادی برای تهیه و پخش برنامه جهت سرگرمی مردم هزینه شده باشد، لازم است.

از میان پاسخگویان 16 درصد بینندگان گفتند که نمی‌دانند مهمان برنامه نود چه کسی بوده است. 64 درصد به نام فیگو به‌د‌رستی اشاره و 20درصد نیز نام‌های دیگری را بیان کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر