jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۴۹۷۹   ۳۰ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

شهردار ملایر در استان همدان درپی انتشار اخباری مبنی بر درگیری پرسنل واحد سد معبر شهرداری ملایر با میوه‌فروشان واکنش نشان داد.

حسین بابایی اظهار کرد: پرسنل شهرداری ملایر با عنایت به شکایات مکتوب مردمی و تماس‌های مکرر تلفنی شهروندان مبنی بر ایجاد سد معبر از سوی فرد خاطی و همچنین با عنایت به دستور مقام قضایی، پس از ابلاغ چند اخطار کتبی و شفاهی به متصدی یک میوه‌فروشی در مورد رفع سد معبر و باز کردن پیاده‌رو میدان برای تردد عابران ‌پیاده و امتناع صاحب مغازه از اجرای قانون، در روز حادثه برای ابلاغ اخطاریه بعدی به واحد صنفی مذکور مراجعه کردند. وی ادامه داد: پرسنل شهرداری هنگام گفت‌وگو با متصدی ملک مذکور از پشت سر مورد هجوم پسران مالک و ضرب و شتم و فحاشی قرار گرفتند و درنهایت مجبور به دفاع از جان خود شدند.

شهردار ملایر تصریح کرد: اطمینان‌خاطر می‌دهم به طور حتم پس از بررسی‌های لازم و تکمیل تحقیقات در صورتی‌که پرسنل شهرداری مرتکب قصوری شده باشند، با فرد یا افراد خاطی برخورد قانونی خواهد شد./ ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها