jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۴۹۷۹   ۳۰ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

شهردار ملایر در استان همدان درپی انتشار اخباری مبنی بر درگیری پرسنل واحد سد معبر شهرداری ملایر با میوه‌فروشان واکنش نشان داد.

حسین بابایی اظهار کرد: پرسنل شهرداری ملایر با عنایت به شکایات مکتوب مردمی و تماس‌های مکرر تلفنی شهروندان مبنی بر ایجاد سد معبر از سوی فرد خاطی و همچنین با عنایت به دستور مقام قضایی، پس از ابلاغ چند اخطار کتبی و شفاهی به متصدی یک میوه‌فروشی در مورد رفع سد معبر و باز کردن پیاده‌رو میدان برای تردد عابران ‌پیاده و امتناع صاحب مغازه از اجرای قانون، در روز حادثه برای ابلاغ اخطاریه بعدی به واحد صنفی مذکور مراجعه کردند. وی ادامه داد: پرسنل شهرداری هنگام گفت‌وگو با متصدی ملک مذکور از پشت سر مورد هجوم پسران مالک و ضرب و شتم و فحاشی قرار گرفتند و درنهایت مجبور به دفاع از جان خود شدند.

شهردار ملایر تصریح کرد: اطمینان‌خاطر می‌دهم به طور حتم پس از بررسی‌های لازم و تکمیل تحقیقات در صورتی‌که پرسنل شهرداری مرتکب قصوری شده باشند، با فرد یا افراد خاطی برخورد قانونی خواهد شد./ ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

بعد از شکل‌گیری پیمان شانگهای در سال2001، برخی صاحب‌نظران و کارشناسان علوم سیاسی از آن به عنوان ناتوی شرقی نام بردند. معتقدم این سازمان از ناتو اهمیت بیشتری دارد.

به‌ دنبال چاره واکسن‌ گریزی

به‌ دنبال چاره واکسن‌ گریزی

بر اساس اعلام مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت و درمان تا ظهر دیروز بیش از 27 میلیون و 790 هزار نفر دوز اول واکسن را دریافت ‌و بیش از 13 میلیون و 459 هزار نفر نیز هر دو دوز را تزریق کرده‌اند‌.‌

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها