jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۱۰۴۸۲۹   ۲۹ آذر ۱۳۹۶  |  ۱۳:۵۰

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع هواشناسی گفت: در روز 5شنبه شاهد موج بارش باران نخواهیم بود و آلودگی هوا مقداری کاهش خواهد یافت.

باران درست و درمان شاید هفته آینده! / آلایندگی ها کمی کاهش می یابد
احد وظیفه مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع هواشناسی در گفت و گو با خبرنگار جام جم آنلاین، با اشاره به تحلیل آخرین اطلاعات و نقشه های پیش یابی هواشناسی کشور اظهار داشت: موجی از ابرهای باران زا در حال ورود به کشور است. این سیستم ابر، جاهای را نیمه ابری کرده ولیکن از نظر رطوبت، رطوبت قابل توجهی همراهی نمی کند.
به گفته او با موج بارش های خیلی ضعیفی که از شمال غرب، غرب و مناطق مرکزی کشورمان در حال حرکت است، شاهد بارش های خیلی پراکنده ای خواهیم بود.
وی در ادامه گفت: پیش بینی ما این است که در خود استان تهران روز جمعه عمدتاً بارش های ضعیفی که به صورت پراکنده است، شاهد باشیم. بنابراین از شدت آلایندگی ها در این چند روز که معضل بزرگ این روزهای شهر تهران است، کمی کاهش داده می شود.
وظیفه در مورد شاهد تاثیر بارش های کل کشور خبر داد گفت: این موج جنوب کشور را خیلی تحت تاثیر قرار نمی دهد. ولی عمدتاً شمال غرب، دامنه های البرز و شمال شرق عبور می کند. بیشتر شمال غرب و مرکز را تحت تاثیر قرار می دهد.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع هواشناسی خبر از بارش های احتمالی هفته های آینده گفت: پیش بینی می شود موجی را که از روز دوشنبه و سه شنبه هفته آینده وارد کشورمان می شود. امیدواریم نسبت به چیزی که در روز پنج شنبه تا شنبه عبور می کنند، قوی تر عمل کند.
نعمت الله سوری- جام جم آنلاین
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها