jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۴۶۸۷ ۲۹ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

سومین دوره تجلیل از برترین‌های پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی صبح دیروز 28 آذر برگزار شد.

به گزارش جام‌جم در این مراسم، پژوهشگران برتر، گروه‌های پژوهشی برتر، مدیر پژوهشی برتر، مراکز خدمات تخصصی برتر، بخش ویژه، مرکز رشد و شرکت دانش‌بنیان برتر، نشریه برتر و حامیان برتر پژوهش و فناوری معرفی و از پژوهشگران و فناوران آنها تجلیل شد.

در گروه پژوهشگران برتر، از تلاش علی منتظری از پژوهشکده علوم بهداشتی، حمیدرضا پوریانفر از پژوهشکده بیوتکنولوژی صنعتی خراسان رضوی و نجمه‌سادات مصطفوی از جهاددانشگاهی استان مرکزی قدردانی شد.

در میان گروه‌های پژوهشی، گروه مکانیک از پژوهشکده تکنولوژی تولید خوزستان، زمین‌شناسی نفت از پژوهشکده علوم پایه کاربردی، گروه پژوهشی فرآوری مواد غذایی از پژوهشکده علوم و فناوری مواد غذایی خراسان رضوی، گروه سلامت روان از پژوهشکده علوم بهداشتی و گروه مدیریت و برنامه‌ریزی گردشگری از پژوهشکده گردشگری خراسان رضوی به عنوان برترین گروه‌های سال جهاددانشگاهی معرفی شدند.

همچنین سیدحسین میرحسینی از جهاددانشگاهی استان یزد به عنوان مدیر پژوهشی برتر، سازمان جهاددانشگاهی خوزستان به‌عنوان مرکز خدمات تخصصی برتر و مرکز مهندسی فشار‌قوی به‌عنوان بخش ویژه مراکز خدمات تخصصی برتر اعلام شدند. مرکز رشد فناوری سلامت از پژوهشگاه ابن‌سینا و شرکت دانش‌بنیان سل تک فارمد از پژوهشگاه رویان نیز عنوان برترین مراکز رشد و شرکت‌های دانش‌بنیان برتر جهاد دانشگاهی را به خود اختصاص دادند. نشریه گیاهان دارویی نیز عنوان برترین نشریه علمی ـ پژوهشی جهاد دانشگاهی در سال 96 را به خود اختصاص داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر