jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۴۵۹۴ ۲۹ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

رئیس‌جمهور سوریه تاکید کرد که دولت دمشق تمامی اقدامات برای کاهش مشکلات و سختی‌های مردمش را ادامه خواهد داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت العهد، بشار اسد، رئیس‌جمهور سوریه در استقبال از رئیس اتحادیه بین‌المللی جمعیت‌های صلیب سرخ و هلال‌احمر اظهار کرد: دولت به انجام هر کاری برای کاهش مشکلات شهروندانش از جمله همکاری با اتحادیه بین‌المللی جمعیت صلیب سرخ و هلال‌احمر ادامه خواهد داد. اسد گفت: محاصره اقتصادی تحمیل شده به مردم سوریه در کنار نبرد با تروریست‌ها موجب وخامت بحران انسانی در کشور شده است. رئیس‌جمهور سوریه همچنین با انتقاد شدید از فرانسه گفت کسی که از تروریسم حمایت می‌کند حق ندارد درباره صلح صحبت کند. اسد روز دوشنبه نیز پس از دیدار با هیاتی روسی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: روشن است که فرانسه از همان روزهای اول در راس حامیان تروریسم در سوریه بوده و در ریختن خون مردم سوریه دست داشته است و از نظر ما آنها تا این لحظه موضعگیری خود را به شکلی قطعی تغییر نداده‌اند. در مقابل امانوئل مکرون، رئیس‌جمهور فرانسه اظهار کرد، انتقادات شدید اللحنی که بشار اسد به فرانسه داشت و آن را به حمایت از تروریسم متهم کرد، غیرقابل قبول است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

جهاد همچنان باقی است

جهاد همچنان باقی است

چهلمین سال است که مردم ایران آغاز یک دفاع را جشن می‌گیرند. هرچند جنگ، تلخی و سختی و سیاهی دارد، اما آغاز دفاع‌مقدس از 31شهریور شروع فصل جدیدی از جهاد و ایستادگی بود که ثمره آن، امروز مصونیت‌بخشی نظام در ساحات مختلف است.

وقت‌کشی به نفع کرونا

وقت‌کشی به نفع کرونا

دیروز رئیس‌جمهور از احتمال بازگشت برخی محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا در بعضی از استان‌ها خبر داد و به نظر می‌رسد بعد از گذشت حدود سه هفته از آغاز موج سوم همه‌گیری کرونا در ایران، دولت بالاخره به فکر اجرای تدابیری سختگیرانه برای کنترل این موج افتاده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر