jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۴۵۹۴ ۲۹ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

رئیس‌جمهور سوریه تاکید کرد که دولت دمشق تمامی اقدامات برای کاهش مشکلات و سختی‌های مردمش را ادامه خواهد داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت العهد، بشار اسد، رئیس‌جمهور سوریه در استقبال از رئیس اتحادیه بین‌المللی جمعیت‌های صلیب سرخ و هلال‌احمر اظهار کرد: دولت به انجام هر کاری برای کاهش مشکلات شهروندانش از جمله همکاری با اتحادیه بین‌المللی جمعیت صلیب سرخ و هلال‌احمر ادامه خواهد داد. اسد گفت: محاصره اقتصادی تحمیل شده به مردم سوریه در کنار نبرد با تروریست‌ها موجب وخامت بحران انسانی در کشور شده است. رئیس‌جمهور سوریه همچنین با انتقاد شدید از فرانسه گفت کسی که از تروریسم حمایت می‌کند حق ندارد درباره صلح صحبت کند. اسد روز دوشنبه نیز پس از دیدار با هیاتی روسی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: روشن است که فرانسه از همان روزهای اول در راس حامیان تروریسم در سوریه بوده و در ریختن خون مردم سوریه دست داشته است و از نظر ما آنها تا این لحظه موضعگیری خود را به شکلی قطعی تغییر نداده‌اند. در مقابل امانوئل مکرون، رئیس‌جمهور فرانسه اظهار کرد، انتقادات شدید اللحنی که بشار اسد به فرانسه داشت و آن را به حمایت از تروریسم متهم کرد، غیرقابل قبول است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر