jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۴۵۷۵   ۲۹ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

الهه احمدی، تیرانداز ملی‌پوش با اشاره به افت این رشته در پاسخ به این پرسش که آیا نبود سرمربی خارجی در نتیجه نگرفتن‌ها تاثیرگذار است، گفت: اصلا نمی‌خواهم در این مورد نظری بدهم. من به عنوان یک ورزشکار موارد لازم را که رئیس فدراسیون از من خواسته بود به او گفته‌ام کمااین‌که کادر مربیگری هم بد نیست. خدا را شکر نتیجه‌ بدی هم نداشتیم و در بخش جوانان و نوجوانان نتیجه‌ خوبی به دست آمد و قابل قبول بود. او ادامه‌ داد: هر چند ما در چند سال اخیر مدال‌هایی را در تیراندازی کسب کردیم، ولی نباید از تلاش کشورهای دیگر غافل بود. کشورهای دیگر تمرینات خوبی را در این رشته دارند و رو به پیشرفت هستند. تیراندازی در این اواخر مشکلاتی را سپری کرد و تا این مشکلات برطرف شود، زمان می‌برد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

تحرکات دیپلماتیک منطقه‌ای با هر یک از کشورهایی که در مناطق آسیایی، آفریقایی و آمریکایی وجود دارد کاری پسندیده، مفید و منتهی به اثر خوب و نتایج درخشان برای کشورمان محسوب می‌شود. یکی از مهمترین همکاری‌ های اقتصادی با مجموعه کشورهایی است که در منطقه شرق آسیا قرار دارند و به سازمان همکاری اقتصادی شانگهای معروف هستند.

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

 بر اساس تجربیات سالیان گذشته چند نکته درباره آژانس بین‌ المللی انرژی اتمی وجود دارد. نکته اول این است که آژانس یک محیط سیاسی است، به این معنا که اعضای شورای‌ حکام همیشه اکثریت غربی داشته و آژانس از این نظر یک ابزار سیاسی در دست کشورهای غربی بوده که هرگاه خواسته‌اند، فشار خود را نسبت به کشورهای دیگر افزایش یا کاهش داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها