jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۱۰۴۵۴۴   ۲۸ آذر ۱۳۹۶  |  ۱۸:۳۷

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان گفت: مسئولین باشگاه صنعت نفت، دوست ندارند این تیم بالا بیاید و می‌خواهند تیم سقوط کند.

کمالوند: مسئولان باشگاه نفت می خواهند تیم سقوط کند

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرآنلاین؛ امروز در جام حذفی دو تیم صنعت نفت آبادان و پرسپولیس به مصاف یکدیگر رفتند که آبادانی ها موفق شدند پس از تساوی یک - یک در 90 دقیقه و پس از کشیده شدن بازی به ضربات پنالتی پرسپولیس قهرمان نیم فصل اول لیگ برتر را از این جام حذف کنند. پس از صعود صنعت نفت آبادان سرمربی این تیم فراز کمالوند در کنفرانس خبری بعد از بازی شرکت کرد و گفت: قبل از این بازی نمی‌دانید چه کشیدیم. باشگاه نمی ‌خواست نتیجه بگیریم. با باشگاه درگیر شدیم و برخی از بازیکنان ما پول نگرفتند. از چند روز گذشته پول به باشگاه آمده ولی به بازیکنان ما پول ندادند. به بازیکنان گفتم که با شرف بازی کنید به دلیل اینکه اگر من حرفی بزنم، می‌گویند به خاطر پول این شرایط بوجود آمد.

کمالوند ادامه داد: یک ثانیه هم با مسئولان تیم صنعت نفت آبادان ادامه همکاری نمی ‌دهم و صبح فردا به فدراسیون فوتبال می ‌روم و قراردادم را یک ‌طرفه فسخ می ‌کنم. ما برای شرف و اعتبارمان بازی کردیم. 10 روز با پرسپولیس بازی کردیم و هیئت مدیره و مدیرعامل نگفتند کجا زندگی می‌کنید؟ می‌خواستند من را مقابل هواداران آبادانی خراب کنند. مگر هیئت مدیره ما در تهران نیست؟ چرا به بازیکنان سر نزدند؟ اصلا بگویید پول نیست. چون نگذاشتم بازیکن بی کیفیت بیاورند یا بازیکنی بیاورند که در کلمبیا فال می‌فروخته است این رفتارها را با من می ‌کنند. آقایان موبایل خود را خاموش کردند و جواب نمی‌دهند. به مردم آبادان می‌گویم تیم را در رده ششم تحویل دادم واز این تیم جدا می شوم. من در ابتدای فصل دو پیشنهاد بسیار خوب از تیم‌های لیگ برتری را رد کردم، به دلیل اینکه والدینم آبادانی هستند.

فراز کمالونددر ادامه گفت:‌ پنج روز است که پول به حساب باشگاه آمده است. به مدیرعامل می ‌گوییم پول بازیکنان را بدهد ولی امروز و فردا می‌کند. می ‌خواستند یک کاری کنند که بازیکنان بدون انگیزه به این بازی بیایند تا شکست بخورند اما از خدا غافل شدند. من دست تک تک بازیکنان باغیرتم را می ‌بوسم که در این بازی پیروز شدند.

سرمربی صنعت نفت آبادان با اشاره به تلاش زیاد بازیکنانش مقابل پرسپولیس گفت: قبل از بازی گفتم دست به دست هم بدهیم و بازی کنیم تا پیش هواداران شرمنده نشویم. مسئولین باشگاه صنعت نفت، دوست ندارند این تیم بالا بیاید و می خواهند تیم سقوط کند. امروز آخرین روزی بود که روی نیمکت صنعت نفت آبادان نشستم. من به بازیکنانم گفتم که اگر بخواهم قبل از بازی از مشکلاتم بگویم عنوان می‌کنند که بهانه آورده است. گفتم که بروند و ببرند تا در زمان برد این حرف‌ها را بزنم. من از مردم آبادان تشکر می‌کنم که هفت ماه ما را تحمل کردند. من تا زمانی که مسئولان فعلی در تیم نفت باشند در این تیم نمی‌مانم و فردا به فدراسیون فوتبال می‌روم و یک طرفه استعفا می‌دهم. خدا تمام حیله و نیرنگ را به سمت آن‌ها برگرداند و به نیمه نهایی صعود کردیم. من تحت هیچ شرایطی در این باشگاه فعالیت نمی‌کنم.

کمالوند در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چطور صنعت نفت مقابل پرسپولیس در جام حذفی بهتر از لیگ برتر بود، گفت: در لیگ هم گفتم پرسپولیس قوی‌ترین تیم دهه اخیر فوتبال ایران است. همه ابزار موجود را هم دارد. ما در 10 روز سه مسابقه سنگین داده بودیم. 13،14 بازیکن بیشتر نیستیم و به بازیکنان فشار می‌آید، اما خدا را شکر ریکاوری خوبی کرده بودیم. بازیکنان ما امروز برای چیز دیگری فوتبال بازی کردند، برای شرف و عزت نفس خودشان بازی کردند. می‌دانستند مسئولان باشگاه دنبال شکست تیم هستند و با برد امروز تو دهنی محکمی به آنها زدند.

سرمربی صنعت نفت آبادان در خصوص اینکه آیا بازیکنان هم با استعفای او رفتنی هستند یا نه، گفت: بازیکنان قرارداد دارند و باید بمانند، اما من با این مدیریت فعلی در نفت آبادان یک ثانیه هم ادامه نمی‌دهم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها