jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۴۵۱۹   ۲۹ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: احداث راه آهن اصفهان - شهرکرد - اهواز مهم‌ترین اولویت توسعه این استان محسوب می‌شود.

به‌گزارش روابط عمومی استانداری، اقبال عباسی در نشست فعالان شاخص چهارمحال و بختیاری در تهران به میزبانی محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و با حضور نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان، معاون وزیر راه و شهرسازی، معاون سازمان برنامه و بودجه و معاونان وزارت جهاد کشاورزی تاکید کرد: اجرای نهایی این طرح و بهره‌برداری از آن نقش بسزایی در تسریع روند توسعه‌ای مناطق مختلف کشور و این استان دارد.وی افزود: افزایش همگرایی و هم‌افزایی نیروهای مختلف در راستای توسعه چهارمحال و بختیاری باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

عباسی تصریح کرد: بهره‌گیری از تجربه‌های موفق استان‌های دیگر مانند طرح اقتصاد مقاومتی توسعه قلعه گنج کرمان می‌تواند در شتاب بخشی به روند توسعه‌ای چهارمحال و بختیاری مؤثر باشد.

گفتنی است، علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان نیز در خصوص طرح اقتصاد مقاومتی الگوی توسعه قلعه گنج این استان توضیحاتی را ارائه کرد.

افزوده می‌شود، بهره برداری از طرح راه آهن ملی اصفهان - شهرکرد - خوزستان می‌تواند وضعیت جابه‌جایی بار و مسافر از استان‌های مرکزی ایران به بنادر جنوبی کشور را متحول کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر