jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۱۰۴۰۶۷   ۲۷ آذر ۱۳۹۶  |  ۱۳:۴۴

سرپرست باشگاه پرسپولیس توافق حاصل شده میان این باشگاه و باشگاه ریزه اسپور ترکیه را در نشست خبری اعلام کرد.

گرشاسبی متن توافق با ریزه اسپور را اعلام کرد/ مشکل سرخ‌پوشان با تیم ترکیه‌ای تمام شد

به گزارش جام جم آنلاین ، حمیدرضا گرشاسبی در نشست خبری خود درخصوص شکایت باشگاه ریزه اسپور از مهدی طارمی و پرسپولیس گفت: مذاکرات خوبی انجام شد و این باشگاه ترکیه‌ای از ما مهدی طارمی یا علی علیپور را درخواست کرد اما ما اعلام کردیم که ما نمی‌توانیم به دلیل نقل و انتقالات بازیکنی بدهیم.

وی ادامه داد: قرار شد هم این باشگاه ترکیه‌ای و هم باشگاه پرسپولیس از شکایت علیه همدیگر صرفنظر کنند و آنها اعلام کردند که کمک می‌کنند تا محرومیت مهدی طارمی برطرف شود.

گرشاسبی تاکید کرد: مسئولان باشگاه ریزه‌اسپور اعلام کردند که دیگر هیچ پولی بابت جریمه از پرسپولیسی‌ها نخواهند گرفت و این پرونده را دیگر در فیفا پیگیری نخواهند کرد تا این پرونده ختم شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها