jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۰۳۹۸۴   ۲۷ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۸:۲۴

بردلی لووری یکی از وفادارترین هواداران دنیای فوتبال بود. او فقط شش سال داشت و باشگاه ساندرلند انگلیس تا ابد به داشتن چنین هوادار دوست داشتنی و شجاعی افتخار می کند.

بزرگداشت پسر شش ساله ای که 6 ماه از مرگش می گذرد +عکس

به گزارش جام جم آنلاین ، بردلی لووری پسر شش ساله ای بود که تعصب زیادی روی باشگاه ساندرلند انگلیس داشت. او در تمامی بازی های این تیم حضور می یافت. بردلی مبتلا به سرطان بود. عشق و علاقه بیش از اندازه این پسر توجه تمام ستاره های فوتبال را به خود جلب کرده بود. او در تمامی دیدارهای ساندرلند حضور داشت و ستاره های زیادی با او عکس یادگاری می انداختند. بردلی جولای امسال به دلیل پیشرفت بیماری سرطانش درگذشت. مراسم بسیار باشکوهی برای این پسر برگزار شد که فوتبالیست های زیادی در آن شرکت داشتند.

شب گذشته که مراسم انتخاب و معرفی شخصیت های برتر ورزشی سال برگزار شد از والدین این پسر نیز تجلیل به عمل آمد. بردلی لووری کوچک ترین فردی است که در مراسم شخصیت های برتر ورزشی تجلیل می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر