jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۳۸۶۶   ۲۷ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

بازیکن کلیدی پارس جنوبی مورد توجه آبی پوشان پایتخت قرار گرفته است. استقلال یکی از تیم‌هایی است که در فصل جابه‌جایی زمستانی تغییرات زیادی خواهد داشت.

آبی‌پوشان پایتخت در پست هافبک تهاجمی و مهاجم نیاز به تغییر دارند و همین باعث شده از گزینه‌های زیادی سخن به میان آید. امید سینک یکی از بازیکنانی است که از او به عنوان گزینه مورد علاقه آبی‌پوشان سخن به میان می‌آید. سینک در نیم‌فصل نخست رقابت‌های لیگ برتر عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد و یکی از بهترین‌های پارس جنوبی جم بود. پارس جنوبی با هدایت تارتار چند هفته‌ای صدرنشین و سپس نزدیک‌ترین تعقیب کننده پرسپولیس صدرنشین بود. بعید به نظر می‌رسد تارتار با جدایی این ستاره خود موافقت کند، اما پیشنهادهای پرسپولیس و استقلال ممکن است هر بازیکنی را وسوسه کند بویژه این که سال جام جهانی است و کی‌روش نگاهی خاص به دو باشگاه سرخ آبی‌ دارد. هنوز خود امید سینک اظهار نظری در این مورد نکرده است، اما باید دید واکنش او به پیشنهاد استقلالی‌ها چه خواهد بود و چطور می‌خواهد رضایت‌نامه‌اش را از پارس جنوبی بگیرد و راهی تهران شود؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر