jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۱۰۳۵۵۴   ۲۶ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۸:۱۲

این هفته پرسپولیسی ها باید منتظر خبرهای تازه ای از باشگاه باشند، خبرهایی امیدوار کننده که بخش عمده دردسرهای کنونی سرخ ها را از بین می برد.

خبر خوب باشگاه پرسپولیس برای هواداران چیست؟

به گزارش جام جم آنلاین ، همه چیز به ماجرای ریزه اسپور، مهدی طارمی و محرومیت باشگاه پرسپولیس برمی گردد.

گرشاسبی سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با سایت این باشگاه در این باره گفته بود: «زمانی که رئیس جمهور محترم ترکیه به کشورمان سفر کردند، آقای دکتر سلطانی‌فر وزیر محترم ورزش و جوانان اختلاف پرسپولیس با باشگاه ریزه‌اسپور را با ایشان مطرح کردند و مقرر شد برای رفع مشکل و اختلاف، پیگیری لازم صورت گیرد که در راستای همین جلسه، همراه با اعضای کمیته حقوقی و بین‌الملل به ترکیه سفر کردیم. سفر ما نیز با سفر آقای رئیس جمهور و گروه همراه برای شرکت در اجلاس فوق‌العاده سران عضو سازمان همکاری اسلامی به ترکیه همراه شد که شرایط خوبی را برای پیگیری‌های ما ایجاد کرد.»

در روزهای اخیر خبرهای مختلفی به گوش می رسد، خبرهایی مبنی بر کاهش محرومیت و جریمه سنگین پرسپولیسی ها. بر اساس آخرین اخبار محرومیت چهار ماهه مهدی طارمی همچنان پابرجاست اما جریمه سنگین باشگاه پرسپولیس از 782 هزار یورو به 50 هزار یورو تقلیل می یابد.

همچنین محرومیت پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالاتی کاهش می یابد و گویا سرخ ها فقط از یک پنجره محروم خواهند شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها