jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۱۰۰۸   ۱۸ تير ۱۳۸۱  |  ۲۱:۰۸

با وجود آن که فدراسیون کشتی بتازگی خود را از غائله و مسائل حاشیه ای وزن 96 کیلو با انتخاب علیرضا حیدری خارج کرد اما این بدان معنا نیست که کمیته فنی از اعتراض کشتی گیران دیگر اوزان در امان است یکی از مسابقه های مهمی که قرار بود

روز جمعه 21 تیرماه برگزار شود، دیدار حساس وزن 60 کیلو میان محمد طلایی و مسعود مصطفی جوکار برای انتخاب ملی پوش این وزن در مسابقه های جهانی تهران بود که با آسیب دیدگی طلایی از سوی کمیته فنی اعلام شد که این مسابقه به زمان دیگری موکول شد. تصمیم گیری اخیر کمیته فنی درباره وزن 60 کیلو، با اعتراض شدید مصطفی جوکار جوان شایسته ملایری و رقیب شماره یک طلایی همراه بود جوکار طی تماسی تلفنی با "جام جم " می گفت : چرا کمیته فنی برای تصمیم گیری این دست و آن دست می کند و تصمیمات خود را هر از چندگاه تغییر می دهد. من از مدتها پیش خودم را برای مسابقه روز21 تیرماه آماده کرده ام و الان هم رژیم غذایی می گیرم ؛ اما روز گذشته شنیدم که اعلام شده است این مسابقه در روز21 تیر برگزار نمی شود. قبول دارم که آقای طلایی آسیب دیده است ، اما تکلیف من چه می شود پاسخ مرا چه کسی می دهد که پس از این همه تمرینات و ریاضت و وزن کم کردن باید بلاتکلیف و چشم انتظار اعلام آمادگی محمدطلایی باشم جوکار که با عصبانیت سخن می گفت ، افزود: مگر فدراسیون کشتی ملاک انتخاب تیم ملی را مسابقه های جام تختی اعلام نکرد من در جام تختی در فینال و در مسابقه با طلایی سه بر یک پیروز شدم اگر جام تختی ملاک است که من آن مسابقه را برده ام ولی انگار کمیته فنی نظرش در جام تختی تامین نشد و مسابقه روز21 تیر را تجویز کرد. با وجود تمامی نامهربانی هایی که در3 سال گذشته به من شده و سال گذشته نیز بدون برگزاری مسابقه اسم مرا از تیم ملی خط زدند؛ اما باز هم خودم را برای مسابقه روز21 تیرماه آماده کردم اما در نهایت پاسخ درستی نگرفته ام.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر