jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۰۹۹۵۶۹   ۱۲ آذر ۱۳۹۶  |  ۲۱:۵۰

رئیس سازمان حج و زیارت برای مذاکرات حج ۹۷ ، ماه آینده به عربستان سفر خواهد کرد.

سفر هیات ایرانی به عربستان برای مذاکرات حج ۹۷

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم، نشست شورای برنامه‌ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت امروز به ریاست حجت الاسلام والمسلمین سید علی قاضی عسکر تشکیل و اعلام شد که مذاکرات آقای حمید محمدی رئیس سازمان حج و زیارت با طرف سعودی درباره توافقنامه حج سال آینده دی ماه درعربستان انجام خواهد شد.

دراین جلسه حجت الاسلام والمسلمین قاضی عسکر نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت از مسئولان کارگروههای کمیته‌های آسیب شناسی خواست تا هرچه زودتر نتایج کارشناسی‌های صورت گرفته را ارائه دهند تا در برنامه‌ریزیهای حج آینده مورد استفاده قرار گیرد.

در این جلسه آقایان مرعشی رئیس و کولیوند معاون مرکز پزشکی حج و زیارت در خصوص نحوه فعالیت این مرکز و مشکلات و برنامه‌ریزیهای صورت گرفته برای حج آینده گزارش دادند.

برپایه این گزارش، سرپرست حجاج ایرانی با تاکید بر ضرورت ارائه خدمات مطلوب به زائران حج تمتع ، لزوم برنامه‌ریزی برای استفاده از امکانات پزشکی و درمانی طرف سعودی را یادآور شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شکست آلودگی با تعامل مدیران

شکست آلودگی با تعامل مدیران

هوای بسیاری از کلانشهرهای کشور آلوده و ترافیک همچنان از مشکلات اصلی شهروندان است. با این حال در چند روز اخیر خبرها از کاهش ۱۰درصدی ترافیک صبحگاهی و ۱۳تا ۱۵درصدی ترافیک عصرگاهی در کلانشهر تهران حکایت دارد؛ اتفاقی که اگر تداوم داشته باشد می‌تواند به بهبود کیفیت زندگی در کلانشهری مانند تهران منجر شود زیرا کاهش ترافیک از آلودگی‌هوای تهران می‌کاهد و در بهبود سلامت‌روان شهروندان نیز بی‌تاثیر نیست.

دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

«سلاح محیط‌ بانان پلاستیکی است و آنها نمی‌توانند در برابر شکارچیان متخلف از آن استفاده کنند.» روایت‌هایی که در ادامه می‌آید این حقیقت تلخ را بیشتر آشکار می‌کند.

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

بدیهی است مساله جمعیت، پیش نیاز اساسی پیشرفت همه کشورهاست. در واقع هیچ اتفاقی، از پیشرفت‌های فناوری تا رشد علمی و صنعتی، بدون در نظر گرفتن نیروی انسانی ممکن نخواهد بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها