jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۹۸۹۸۰   ۱۱ آذر ۱۳۹۶  |  ۱۱:۰۳

مهدی طارمی که هنوز بابت آن مبلغ بحث برانگیزی که از هدایتی بابت پرداخت جریمه فسخ قرارداد با ریزه اسپور گرفته و البته نحوه خرج کردن ان ارائه نداده است می خواهد با یک کار خیر تا حدودی جو علیه خود را تغییر دهد.

تناقض های مهدی طارمی / کفش طلایش را برای زلزله زدگان کرمانشاهی می فروشد

به گزارش جام جم آنلاین ، مهدی طارمی به عنوان بهترین گلزن لیگ برتر جایزه کفش طلای این رقابت‌ها را به دست آورد اما قصد دارد این جایزه را به نفع زلزله‌زدگان به فروش برساند.

به همین دلیل او که این جایزه را از علی دایی دریافت کرده بود می‌خواهد این جایزه را به دست علی دایی رسانده تا توسط وی این کفش طلا به فروش برسد و پول آن به مردم زلزله زده استان کرمانشاه داده شود، این خبری است که فارس می دهد.

اینکه طارمی به فکر زلزله زدگان کرمانشاهی است خیلی تحسین برانگیز است اما آرزو می کنیم این کار برای تغییر جو منفی علیه خودش نباشد. به هر حال خیریتی در این کار است، خیریتی برای زلزله زدگان کرمانشاهی!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها