همزمان با فرارسیدن هفته وحدت و سالروز میلاد فرخنده و با سعادت رسول اکرم حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق(ع)، مدیر روابط عمومی معاونت صدا از ویژه برنامه‌های شاد و مفرح شبکه‌های سراسری رادیو به مناسبت این ایام خبرداد.
کد خبر: ۱۰۹۸۸۲۳

به گزارش روابط عمومی معاونت صدا، بر این اساس همزمان با فرارسیدن هفته وحدت و سالروز میلاد فرخنده و با سعادت رسول اکرم حضرت محمدمصطفی(ص) و امام جعفرصادق(ع)، 462 برنامه به مدت 13هزار و 477 دقیقه در شبکه‌های سراسری رادیو پخش می‌شود.

علی‌اکبر خدابخش، با بیان این‌که شبکه‌های سراسری رادیو ضمن همراهی مخاطبان خود، تلاش می‌کنند تا اوقات شاد و مفرحی را برای شنوندگان رقم بزنند، گفت: «عیدانه و لبخند» در قالب ترکیبی نمایشی، چهارشنبه 15 آذر ساعت10 و «دور عاشقان» هم با محوریت سیره عملی حضرت محمد(ص) و ائمه معصومین(ع) 15و 16 آذر ساعت 22 و 30 پخش می‌شود.

خدابخش با اشاره به تدارک رادیو اقتصاد به مناسبت هفته وحدت افزود: برنامه «روز از نو» امروز و 15 آذر، ساعت 6 و 30 دقیقه پخش می‌شود.

مدیر روابط عمومی معاونت صدا با بیان این‌که رادیو فرهنگ در برنامه «هفت کوچه» به این موضوع می‌پردازد، عنوان کرد: این برنامه امروز و 13 آذر ساعت 8 و 30 دقیقه پخش می‌شود. این برنامه به هفته وحدت در فرهنگ مردم ایران زمین می‌پردازد. رادیو قرآن هم برنامه مهر تابان را از امروز تا 15 آذر،ساعت 9 و 15 دقیقه پخش می‌کند و به معرفی جایگاه پیامبر(ص) در قرآن می‌پردازد.

خدابخش با اشاره به برنامه‌های رادیو تهران تصریح کرد: برنامه تهران در شب از امروز تا 16 آذر، ساعت 12 بامداد پخش می‌شود و به معرفی اشعار درباره حضرت رسول اکرم(ص) می‌پردازد. همچنین برنامه سایه روشن هم این هفته ساعت 15 پخش می‌شود.

مدیر روابط عمومی معاونت صدا در توضیح ویژه‌برنامه‌های رادیو معارف عنوان کرد: «حدیث آفتاب» 16 آذر ساعت 22 و 30 با محوریت حفظ وحدت در میان مسلمانان پخش می‌شود. برنامه «بر بال سخن» هم از 13 تا 15 آذر ساعت 13و 10 دقیقه با موضوع هفته وحدت روی آنتن می‌رود. رادیو جوان هم با دست پر به استقبال هفته وحدت می‌رود. برنامه قرار با محوریت خصوصیات اخلاقی پیامبر(ص) ساعت 11 و 30 دقیقه پخش می‌شود. برنامه راه و بیراه هم 12 آذر،ساعت 23 با موضوع اهمیت و جایگاه هفته وحدت از این شبکه روی آنتن می‌رود. وی از برنامه‌های «باگزارشگران» و «عصرانه» به عنوان برنامه‌های ویژه هفته وحدت رادیو ورزش نام برد و افزود: با گزارشگران ساعت 21 و 45 دقیقه و برنامه عصرانه هم ساعت 17 در این هفته پخش می‌شود.

وی درباره برنامه‌های رادیو سلامت در هفته وحدت توضیح داد: برنامه «صبح و زندگی» ساعت 7 و 5 دقیقه در ایام هفته وحدت روی آنتن می‌رود و به تاثیر همبستگی در روابط اجتماعی، وحدت و انسجام ملی و ارتباط با مراکز هرمزگان، گلستان و کردستان می‌پردازد. برنامه پشت‌پلک صبح هم با محوریت وحدت بین مسلمانان ساعت 30 دقیقه بامداد از این شبکه روی آنتن می‌رود. رادیو گفت‌وگو هم برنامه صبح و گفت‌وگو را ساعت 7 صبح با محوریت هفته وحدت روانه آنتن می‌کند. از دیگر برنامه‌های این شبکه ضیافت است که ساعت 22 پخش می‌شود.

مدیر روابط عمومی معاونت صدا ادامه داد: اداره کل هنرهای نمایشی رادیو به‌مناسبت هفته وحدت نمایش «ستاره خلقت» را آماده کرده که از امروز ساعت 20 پخش می‌شود. رادیو صبا هم برنامه‌هایی را تدارک دیده که در این باره می‌توان به همپای صبا در قالب مسابقه تلفنی و پیامک اشاره کرد که ساعت 17 و 30 دقیقه پخش می‌شود.

همچنین رادیو پیام همصدا با دیگر شبکه‌ها به انعکاس رویدادهای این هفته می‌پردازد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها