سرمربی تیم فوتبال گسترش‌فولاد تبریز‌ گفت: ما از 6 بازی اخیر 2 گل دریافت کرده‌ایم و در 8 بازی ابتدایی 15 گل خوردیم و در این مورد خودتان کلاهتان را قاضی کنید‌.
کد خبر: ۱۰۹۴۲۶۴
جادوگری با پِهِن شتر و گاو نر در فوتبال!

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فارس، فیروز کریمی عصر امروز بعد از برتری تیمش مقابل استقلال خوزستان در نشست خبری بعد از بازی و در حالی که با عصا به سالن کنفرانس آمده بود، اظهار کرد: بعد از تکمیل سیستم دفاعی‌مان بیشتر روی سیستم حملاتمان تمرکز کردیم و بعد از اینکه از حریف عقب افتادیم، توانستیم 2 گل بزنیم و بازی را ببریم.

وی گفت: بردن بعد از دریافت گل کار بسیار سختی است و در بازی قبل هم توانستیم ببریم، اما امروز بعد از باخت برد را به دست آوردیم.‌

سرمربی گسترش فولاد تأکید کرد: امروز فوتبال زیبایی از سوی هر دو تیم دیدیم، به خصوص از گسترش فولاد و البته نقاط ضعف هم داریم که باید آنها را برطرف کنیم و فکر می‌کنم تماشاگرانی که در ورزشگاه بودند از بازی رضایت داشتند.‌‌

وی افزود: قائم مقام و مدیرعامل باشگاه از نتایج تیم در رختکن ابراز رضایت کردند و از اینکه تیم روند رو به رشد دارد و نتایج تغییر کرده است خوشحال بودند و ماحصل تلاش همه اعضای باشگاه این برد دل‌چسب بود که من امیدوارم این روند ادامه پیدا کند‌.

کریمی در پاسخ به این سؤال که چرا تیمش نمی‌تواند بیشتر گل بزند، گفت: امروز استقلال خوب دفاع می‌کرد و ما هم بی‌دقت بودیم، چند توپ را گلر استقلال خوزستان به زیبایی برگشت داد و 3-2 توپ هم بازیکنان ما در اوج بی‌دقتی از دست دادند و ممکن است در بازی‌های آینده این همه فرصت به دست نیاید به همین دلیل باید روی این موضوع کار کنیم‌.

وی در خصوص اشتباه مدافعان میانی و عدم استفاده از سید محسن حسینی در ترکیب اصلی مسابقه گفت: تا دفاع اشتباه نکند، گلی دریافت نمی‌شود اما باید کلاهمان را هم قاضی کنیم، از 6 بازی 2 گل خورده‌ایم در حالی که در 8 بازی اول که من نبودم 15 گل دریافت کردیم.

سرمربی تیم گسترش فولاد تبریز افزود: ما تلاش کردیم که بهترین باشیم و یک لحظه تمرکز ما به هم خورد و به خاطر اینکه بازیکن دیگر قصد پوشش مدافع کناری را داشت دست دست کرد تا گل دریافت کنیم و اینها مشکلاتی است که باید برطرف شود و در مورد محسن حسینی هم باید بگویم اینکه او در ابتدای نیمه دوم وارد زمین شد تشخیص ما بود‌.

وی ادامه داد: چیزی که شما 2 ساعت در زمین نگاه می‌کنید حاصل 20 ساعت تمرین در طول هفته است،‌شما چکیده آن را می‌بینید، مطمئن باشید هر بازیکنی داخل زمین می‌رود ارائه‌کننده بهترین خدمات برای تیم است‌.

کریمی در خصوص مبحث جادوگری در فوتبال گفت: اعتقاد من این است که باید از یک منظر دیگر به قضایا نگاه کرد، لطف خدا شامل حال کسانی می‌شود که بیشتر کار کنند و ما اعتقاد داریم خداوند عادل است و اگر به تیمی عنایت می‌کند که در دقیقه پایانی گل بزند این فقط عنایت اوست، بعداً ما به این لطف می‌گوییم شانس.

وی تصریح کرد: من دندان اژدها، پهن شتر و گاو نر را شنیده‌ام که قاطی می‌کردند و در درون ورزشگاه می‌ریختند، اما من به این مسائل ادامه ندادم و پی آن را نگرفتم اگر صادقانه جلو برویم لطف خدا شامل حال ما می‌شود و آن زمان است که می‌گوییم استحقاق عنایت خدا را داریم.‌

وی در پایان در خصوص تغییراتی که در تیمش ایجاد می‌کند، گفت: سلایق با هم فرق می‌کند و شاید در این مورد ما بتوانیم نیم‌فصل بیشتر حرف بزنیم و ممکن است یک بازیکن به تفکرات مربی نخورد و این باعث می‌شود که تغییرات زیاد شود، اما در نیم‌فصل در این مورد بیشتر صحبت می‌کنم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها