jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۹۳۳۹۸ ۲۳ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

روزنامه ساندی‌تایمز انگلیس فاش کرد بن سلمان، ولیعهد عربستان هتل ماریوت را برای موج آینده بازداشت شاهزادگان و بازرگانان و وزیران رزرو کرده است.

کریستینا لمب، نویسنده ساندی‌تایمز در شماره اخیر این روزنامه نوشت: حکومت سعودی می‌خواهد این هتل را همانند هتل ریتز کارلتون در ریاض به یک زندان لوکس دیگر تبدیل کند. هتل ریتز کارلتون در ژوئن گذشته به زندان لوکسی برای شخصیت‌های ثروتمند مخالف محمد بن سلمان تغییر ماهیت داد که میزان ثروت شان بین 30 تا 40 میلیارد دلار تخمین زده می‌شود./ روزنامه ساندی

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر