jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۹۲۶۴۵ ۲۱ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

کمال خرازی، رئیس شورای راهبردی روابط خارجی، هرگونه مذاکره‌ مشابه مذاکره هسته‌ای درباره برنامه‌ موشکی کشورمان را رد کرد و گفت: مذاکره دیگر یا مذاکره تکمیلی در کار نخواهد بود؛ مساله موشکی و توانایی ما در زمینه دفاع قابل مذاکره نیست. خرازی در گفت‌وگو با یک روزنامه اتریشی در پاسخ به پرسشی مبنی بر این‌که آیا می‌توان درباره نقش ایران در منطقه بویژه در سوریه وارد مذاکره شد هم گفت: درباره این مسائل هم نمی‌توان با ایران مذاکره کرد. نفوذ ایران در منطقه تاریخی است و وقتی که این کشور در کشوری دیگر حضور دارد، چنین اقدامی با خواست دولت محلی صورت می‌گیرد. / فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر