jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۹۶۰۴ ۱۱ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

معاون عملیات ناجا از ایجاد پنج لایه کنترلی برای ممانعت از خروج زائران فاقد مجوز از مرز مهران خبر داد.

سردار حسین ساجدی‌نیا دیروز در حاشیه بازدید از مرز مهران گفت: یگان‌های ویژه امسال با ایجاد پنج لایه کنترلی، بسیار مطلوب عمل کرده که لایه‌های مزبور برای کنترل مدارک قانونی و تسهیل در تردد بهتر زائران حسینی(ع) راه‌اندازی شده است. وی با بیان این‌که یگان ویژه با ایجاد قرارگاه ظفر اربعین، همه بسترهای لازم برای برگزاری پرشور و باشکوه این حماسه بزرگ را فراهم کرده است، گفت: یگان ویژه با کنترل مدارک قانونی تحت هیچ شرایطی اجازه خروج از کشور بدون مستندات قانونی از جمله گذرنامه و ویزا را نمی‌دهد بنابراین از خروج زائران جلوگیری می‌شود. معاون عملیات ناجا در خاتمه گفت: امسال اقدام جدی‌تری توسط یگان ویژه در مرز مهران برای کنترل اتباع خارجی و ایرانی غیرمجاز و فاقد مجوز که قصد دارند با حضور در مرز به صورت غیرقانونی از کشور خارج شوند، انجام شده که این افراد پس از ممانعت از خروج‌شان به استان‌های خوزستان و ایلام عودت داده می‌شوند./ مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر