jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۸۹۰۰۰   ۰۹ آبان ۱۳۹۶  |  ۱۱:۵۸

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان ایران از اینکه مراسم همایش کانون مربیان فوتبال ایران در سیطره مردان فوتبالی قرار داشت ابراز ناراحتی کرد.

شهرزاد مظفر: ناامید شدم / قدر گوهرهای گران بهای فوتبالمان را بدانیم

به گزارش جام جم آنلاین ، شهرزاد مظفر سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان از چهره هایی بود که در مراسم همایش کانون مربیان فوتبال تجلیل شد.

مظفر اما ناراضی بود. او گفت: «من در کانون مربیان فوتبال ایران همیشه در راستای توسعه و پیشرفت فوتبال بانوان ایران تلاش کرده ام. امیدوار بودم اینبار همایش کانون مربیان ایران مملو از چهره های مختلف فوتبال و فوتسال بانوان باشد اما متاسفانه می بینم که سهم بانوان در این مراسم ناچیز است. امیدوارم روزی برسد که در مراسم هایی از این دست نیمی از جمعیت حاضر در سالن بانوان باشند. به هر حال من ناامید شدم.»

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان با تاکید بر قدردانی از چهره های بزرگ فوتبال ایران گفت: «کسی حسن حبیبی را می شناسد؟ خیر! ما باید قدر گوهرهای گران بهای فوتبالمان را بدانیم.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر