jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۸۸۹۹۶   ۰۹ آبان ۱۳۹۶  |  ۱۱:۵۵

محمود یاوری با 78 سال سن از با تجربه ترین افراد فوتبالی به شمار می رود. از او نیز روز گذشته در همایش کانون مربیان فوتبال ایران تجلیل به عمل آمد.

محمود یاوری: افتخارم این است که 43 سال بدون کمک دلال مربی گری کردم / سیستم مربیان دلالی-چرخشی است

به گزارش جام جم آنلاین ، یاوری که البته مدت هاست در لیگ برتر مربی گری نمی کند رکورددار مسن ترین سرمربی لیگ برتری است.

او روز گذشته در حاشیه همایش کانون مربیان فوتبال ایران به جام جم آنلاین گفت: «همان طور که شنیدید من در حرف های اول مراسم هم از دلالی در فوتبال گلایه کردم. اما من خودم افتخارم این است که 43 سال بدون کمک دلال ها در فوتبال این مملکت مربی گری کردم. ما باید بیشتر به فکر مربیان بیکار باشیم. الان خیلی ها در خانه بیکار هستند اما برخی که اصلا شایسته نیستند مدام تیم عوض می کنند. فوتبال ایران مبتلا به سیستم دلالی - چرخشی شده است. برخی با کمک دلال ها مربی گری می کنند و مدام بین تیم ها می چرخند.»

البته یاوری در ابتدای مراسم همایش کانون مربیان نیز گفته بود: «اکبر افتخاری که از زحمت کشان فوتبال ایران است اکنون در خانه و در بستر بیماری به سر می برد. او بیمار است. من شنیده ام که وزیر ورزش به ملاقات او رفته است. لازم نیست آقای وزیر این کار را بکند. من پیشنهاد بدهم به جای ملاقات با اکبر افتخاری هزینه های سنگین درمان او را تقبل کنند. داروهای او هزینه ای 15 میلیون تومانی دارد.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

 باور من بر این است هر زمانی که ورزش در جامعه‌ای از اهمیت خودش برخوردار بوده و آحاد مردم از فضای ورزش احساس آرامش کرده‌اند و انرژی گرفته‌اند نشان می‌دهد در بخش‌های دیگر هم همین فضا حاکم است.

خدانگهدارت برای همیشه

خدانگهدارت برای همیشه

جمعه‌ای كه گذشت برای جامعه فوتبال و همه كسانی كه عاشق فوتبال و سینما بودند، یك جمعه تلخ بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر