jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۸۷۸۹ ۰۹ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

روز یکشنبه خبر رسید حجت‌الاسلام والمسلمین اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران که از او درباره طارمی و جعل قرارداد پرسید گفته بود: «اگر قرارداد صوری و دولتی باشد، هم سازمان بازرسی و هم دادستانی باید به آن ورود پیدا کنند.» این اتفاق در حالی افتاد که صمد ابراهیمی، وکیل مهدی طارمی نسبت به اظهارات سخنگوی قوه قضاییه در مورد پرونده مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس واکنش نشان داد.

او در این باره گفته است: «دوست خبرنگاری که به نظرم اصلا در جریان جزییات پرونده طارمی و حتی مسائل جاری فوتبال نبوده در نشست خبری معاون قوه قضاییه سوالی را کاملا اشتباه پرسیده و آقای اژه‌ای هم جواب داده «در جریان نیستم» بعد توضیح کلی داده که اگر با قرارداد جعلی پولی از باشگاه دولتی برداشت شود، در حکم اختلاس است و سازمان بازرسی و دادستانی می‌توانند به این ماجرا ورود کنند.» او ادامه داده است: «از این جهت گفتم دوست سوال‌کننده در جریان مسائل جاری فوتبال نیست، چون اولا معاون دادستان تهران آقای تورک، رئیس کمیته اخلاق فدراسیون است و ریز به ریز پرونده را بررسی کرده است. دوما سازمان بازرسی کل کشور در طبقه پنجم باشگاه پرسپولیس دفتر دارد و آنجا مستقر است و تمام موارد را زیر نظر دارد. اگر نیازی به ورود بود قطعا این دو با هم تعارف نداشتند!»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر