jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۸۷۸۹   ۰۹ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

روز یکشنبه خبر رسید حجت‌الاسلام والمسلمین اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران که از او درباره طارمی و جعل قرارداد پرسید گفته بود: «اگر قرارداد صوری و دولتی باشد، هم سازمان بازرسی و هم دادستانی باید به آن ورود پیدا کنند.» این اتفاق در حالی افتاد که صمد ابراهیمی، وکیل مهدی طارمی نسبت به اظهارات سخنگوی قوه قضاییه در مورد پرونده مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس واکنش نشان داد.

او در این باره گفته است: «دوست خبرنگاری که به نظرم اصلا در جریان جزییات پرونده طارمی و حتی مسائل جاری فوتبال نبوده در نشست خبری معاون قوه قضاییه سوالی را کاملا اشتباه پرسیده و آقای اژه‌ای هم جواب داده «در جریان نیستم» بعد توضیح کلی داده که اگر با قرارداد جعلی پولی از باشگاه دولتی برداشت شود، در حکم اختلاس است و سازمان بازرسی و دادستانی می‌توانند به این ماجرا ورود کنند.» او ادامه داده است: «از این جهت گفتم دوست سوال‌کننده در جریان مسائل جاری فوتبال نیست، چون اولا معاون دادستان تهران آقای تورک، رئیس کمیته اخلاق فدراسیون است و ریز به ریز پرونده را بررسی کرده است. دوما سازمان بازرسی کل کشور در طبقه پنجم باشگاه پرسپولیس دفتر دارد و آنجا مستقر است و تمام موارد را زیر نظر دارد. اگر نیازی به ورود بود قطعا این دو با هم تعارف نداشتند!»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش، دیروز و امروز در سواحل مكران در منطقه عمومی جاسك و با شركت تیپ ۵۵ هوابرد شیراز، تیپ ۶۵ نیرو مخصوص، تیپ ۲۲۳ نیرو مخصوص واكنش سریع و با پشتیبانی نیروی هوایی و هوانیروز ارتش در حال برگزاری است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر