jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۸۸۶۰۹   ۰۸ آبان ۱۳۹۶  |  ۱۵:۲۵

پرسپولیس و سایپا در حالی فردا مقابل هم قرار می گیرند که دایی در چند سال اخیر در مقام سرمربی هرگز برابر تیم سابق خود به پیروزی نرسیده است.

آماری که به نفع پرسپولیس است / علی دایی سرخ ها را نمی برد!

به گزارش جام جم آنلاین ، فردا سایپا در ورزشگاه تختی سایپا میزبان پرسپولیس است. دایی که در لیگ سیزدهم هدایت پرسپولیس را برعهده داشت و با این تیم نایب قهرمان لیگ هم شد در اوایل لیگ چهاردهم به شکلی عجیب و غریب از پرسپولیس کنار گذاشته شد و در لیگ پانزدهم هدایت صبای قم را بر عهده گرفت. او در این تیم دو بار به مصاف پرسپولیس رفت. در آزادی با پرسپولیس 1-1 مساوی کرد و در قم 1-0 مغلوب شد. در لیگ شانزدهم هم دایی به عنوان سرمربی نفت دو بار دیگر مقابل پرسپولیس قرار گرفت. در آزادی 3-0 و در ورزشگاه تختی 2-0 شکست خورد تا رکورد او بعد از جدایی از پرسپولیس 3 باخت و یک تساوی مقابل این تیم باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها