jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۷۶۲۸ ۰۶ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته 2000 نفر در قالب دو گروه جهت خدمات‌رسانی به زائران به نجف و کربلا ‌اعزام می‌شوند.

به گزارش جام‌جم، مجتبی یزدانی افزود: در مرحله اول هزار نفر به شهرهای نجف و کربلا اعزام شده تا به پاکسازی، رفت و روب و خدمات‌رسانی بپردازند.

او با اشاره به اعزام گروه دوم نیروهای شهرداری (یکهزار نفر) بیان کرد: این گروه‌ 8 آبان ‌اعزام می‌شوند و دو روز پس از پایان مراسم اربعین حسینی و پس از پاکسازی کامل شهرهای نجف و کربلا بازمی‌گردند.

به گفته یزدانی، تاکنون 17 کامیون شامل تجهیزات و لوازم جهت کار در نجف و کربلا توسط سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران تهیه و ارسال شده است که شامل مخزن، پلاستیک، جارو و... است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر