jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۶۶۱۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چابهار گفت: به واسطه وجود فیتوپلانگتون‌های تولیدکننده نور آبی سواحل چابهار در پاییز و اوایل زمستان آبی‌رنگ می‌شوند.

عبدالحمید بلوچ زاده در گفت‌وگو با فارس در زاهدان اظهار کرد: با شروع پاییز سواحل چابهار شب تاب می‌شود.این مسئول ادامه داد: وجود سواحل شب تاب می‌تواند به عنوان مشوقی برای جذب گردشگرهای داخلی و خارجی باشد.وی خاطرنشان کرد: در حال تحقیق به منظور ایجاد تقویم گردشگری برای سواحل شب تاب هستیم تا با دادن اطلاعات دقیق به گردشگران در پاییز باعث جذب هرچه بیشتر گردشگر داخلی و خارجی شویم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر