jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۸۶۱۱۴   ۰۱ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۹:۳۱

پرسپولیس در شرایط خاصی مقابل استقلال در دربی 85 به میدان می رود.

این دو اتفاق از نظر پرسپولیسی ها خیلی عجیب است!

به گزارش جام جم آنلاین ، پرسپولیس در آستانه دربی متوجه شد که محسن مسلمان را در اختیار نخواهد داشت. او به همراه وریا غفوری بازیکن استقلال به دلیل استعمال قلیان فعلا از همراهی تیمشان محروم هستند. تا اینجا شرایط برای هر دو تیم برابر است اما برای پرسپولیسی ها که از مدت ها پیش فکر می کردند برای دربی احمد نورالهی را در اختیار خواهند داشت خبر اینکه او دو ماه دیگر آموزشی دارد خیلی عجیب است. اینکه چرا سربازی نورالهی سه ماه دیگر تمدید شده است سوال پرسپولیسی ها از جمله روزنامه پیروزی است.

سوال بسیار مهم دیگر پرسپولیسی ها این است که کدام سرباز در روزهای پایانی خدمتش ناگهان آموزشی می گیرد؟ سرخ ها فکر میکنند هم محرومیت مسلمان و هم دوره آموزشی نورالهی در آستانه دربی عجیب است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر