Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی کد خبر: ۱۰۸۵۷۳۱ ۳۰ مهر ۱۳۹۶  |  ۱۲:۰۹

مهدی تارتار با یک اتهام بسیار بزرگ روبرو شده است. می گویند صدرنشینی پارس جنوبی جم حاصل متوسل شدن او به جادوگر است!

اتهام جادوگری به سرمربی پارس جنوبی جم /دلیل اتهام: انگشتان لای در مانده! +عکس

به گزارش جام جم آنلاین ، یکی از انگشتان مهدی تارتار سیاه شده است. حالا تجزیه و تحلیل گران آمده اند احتمال داده اند او پیش جادوگر رفته و ورد تحویل گرفته و برای اثربخشی وردها انگشت خود را سیاه کرده است. خبر توسل به جادوگر از سوی یکی از مربیان لیگ برتری را چند روز پیش هم شنیده بودیم. با کدهایی که در آن خبر خواندیم به مهدی تارتار رسیدیم. تا امروز به صورت واضح در مورد این مساله صحبت نشد اما عاقبت سرمربی صدرنشین کنونی لیگ برتر صریحا درباره آن حرف زد.

او در گفت و گو با تسنیم از این مساله پرده برداری می کند. او که بابت این شایعه بسیار ناراحت است گفته: «خدمت شایعه‌سازان باید بگویم که تقریبا دو ماه پیش انگشت دست من لای در اتومبیلم گیر کرد و الان مدتی است که کبود شده. در عکسی که از مصاحبه های روز گذشته من منتشر شده این کبودی محرز است اما فکرش را هم نمی‌کردم یک فرد خدانشناس با انتشار این عکس با آبروی من بازی کند. هیچ وقت به این مسائل اهمیت نمی‌دهم و تمرکزم روی تیمم است اما چون برای همه محرز بود که این انگشتان دست من است واکنش نشان دادم.»

این هم همان عکسی است که با آن به تارتار اتهام جادوگری زده شد:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر