jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۸۵۶۹۳   ۳۰ مهر ۱۳۹۶  |  ۱۰:۱۸

علیرضا بیرانوند در جریان مصاحبه خود با خبرنگاران پس از دیدار با نفت تهران صحبت های شگفت انگیزی درباره هم تیمی سابق او به زبان آورد.

بیرانوند چگونه هم تیمی سابقش را تحقیر کرد؟/ پول ندارد، شام خانه ما می آید!

به گزارش جام جم آنلاین، سنگربان پرسپولیس پس از دیدار با نفت تهران که با برتری سرخ ها و صعود آنها به مرحله بعد همراه بود در میان خبرنگاران با انتقاد از باشگاه سابقش نفت تهران به مشکلات مالی بازیکنان نفت اشاره کرد و گفت: «عیسی آل کثیر همسایه ما است و گاهی اوقات برای شام و ناهار به خانه ما می‌آید هرچند ناراحت می‌شود اما او کاپیتان نفت است. وقتی بازیکنان نفت پول ناهار و شام نداشته باشند این خیلی بد است. باید مسئولان فوتبال پاسخگو باشند که دارند چه کاری انجام می‌دهند و چرا مالکیت نفت ماه به ماه تمدید می‌شود. »

بعید است که آل کثیر از بیرانوند خواسته باشد چنین چیزی را در مصاحبه خود بگوید. بیرانوند حتی کمی هم به این موضوع فکر نکرد با این اظهارات هم تیمی سابق خود را تحقیر کرده است؟!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر