jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۰۸۵۶۸۵   ۳۰ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۹:۴۰

نیمار باز هم خبرساز شد. اینبار خبرسازی او نه به دلیل اختلاف با هم تیمی اش ادینسون کاوانی که به دلیل اختلاف نظر با امری سرمربی پاریسی هاست.

خشم فرانسوی های از ستاره برزیلی / نیمار باید از پاری سن ژرمن اخراج شود

به گزارش جام جم آنلاین ، نیمار تابستان با گران ترین قرارداد تاریخ به میزان 198 میلیون پوند از بارسلونا به پاری سن ژرمن پیوست. اما او از زمان پیوستن به این تیم حواشی مختلفی را ایجاد کرده است. تلاش برای محروم کردن تیم سابقش بارسلونا از حضور در لیگ قهرمانان اروپا، درگیری باهم تیمی اش ادینسون کاوانی بر سر زدن ضربات پنالتی و حالا اختلاف نظر با امری سرمربی پاریسی ها. او چند روز پیش بابت اینکه امری تمرینات را زود تعطیل کرد ناراحت است و مخالفت خود را نشان داد.

روزنامه TEMP چاپ پاریس با ناراحتی از این موضوع به شدت به نیمار تاخت. این روزنامه نوشت: «اگر هر بازیکن دیگری حرکات ناپسند نیمار را انجام می داد به سرعت اخراج می شد. اما مشکل اینجاست که 198 میلیون پوند صرف خرید بازیکنی تا این اندازه خودخواه و متکبر شده است. او باید از پاری سن ژرمن اخراج شود.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها