jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۰۸۴۸۱۱   ۲۷ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۹:۳۲

عباس جدیدی پس از خروج از شورای شهر تهران حالا میخواهد رییس فدراسیون کشتی شود.

عباس جدیدی کاندیدای انتخابات فدراسیون کشتی / آقای سلفی وارد گود شد!

به گزارش جام جم آنلاین، سه روز پیش شنیدیم که عباس جدیدی قصد دارد وارد رقابت بین کاندیداها جهت کسب عنوان ریاست فدراسیون کشتی شود، چیزی که روز گذشته تایید شد. خبرآنلاین ،تسنیم و چند سایت و خبرگزاری دیگر از حضور عباس جدیدی در رقابت ریاست فدراسیون کشتی خبر دادند.

عباس جدیدی پیشکسوت کشتی ایران و عضو سابق شورای شهر تهران در انتخابات ریاست فدراسیون کشتی ثبت نام کرد. رسول خادم اولین کاندیدای احراز این پست بود که در همان نخستین روز آغاز ثبت نام وارد گود شد.
نقی کلانتری و عبدالله چمن گلی هم به عنوان نفرات دوم و سوم ثبت نام کردند. آخرین کاندیدای احراز پست ریاست فدراسیون کشتی هم عباس جدیدی است که ظهر امروز رسما ثبت نام کرد تا یکی از رقبای رسول خادم برای کرسی ریاست باشد.
ثبت نام کاندیداهای ریاست فدراسیون کشتی برای یک دوره چهار ساله جدید از روز ١٥ مهرماه آغاز شد که پس از ۱۰ روز کاری، یعنی دیروز ٢٦مهرماه به پایان رسید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر