jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۸۴۴۱۳   ۲۶ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۸:۴۳

جام جهانی 2022 قطر سفرای سرشناسی خواهد داشت.

سوپراستارها در خدمت فوتبال قطر / از رائول و کارلوس تا رونالدو و ژاوی

به گزارش جام جم آنلاین ، کمیته برگزار کننده جام جهانی 2022 قطر با دو ستاره سرشناس دیگر برای اینکه سفیر جام جهانی باشند قرارداد امضا کرد. دو سفیر جدید و سرشناس دیگر جام جهانی 2022 قطر رائول گونزالس اسطوره اسپانیایی و روبرتو کارلوس اسطوره برزیلی هستند که اتفاقا هر دو در رئال مادرید بازی کرده اند. البته یکی از اهداف قطری ها به عنوان سفیر جام جهانی تعادل میان بارسایی ها و رئالی ها بود چرا که بعد از انتخاب ژاوی به عنوان یکی از سفرای اصلی جام جهانی قطر باید یکی دو چهره سرشناس رئالی ها انتخاب می شدند تا تعادل برقرار می شد.

این دو قرار است در کنار سایر سفرای سرشناس قطر در مدت زمان باقی مانده تا جام جهانی به انجام امور تبلیغاتی و اداری بپردازند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر