رئال مادرید در هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا بالاخره برابر تاتنهام متوقف شد اما منچسترسیتی توانست ناپولی را شکست دهد و لیورپول پیروز شد.
کد خبر: ۱۰۸۴۳۷۸
توقف رئال در شب پیروزی منچسترسیتی و لیورپول

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، سه شنبه هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا با برگزاری هشت دیدار آغاز شد. در مهمترین بازی رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو میزبان تاتنهام بود و این بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

رئال مادرید از ابتدا به دنبال باز کردن دروازه حریف بود و نخستین موقعیت خطرناک توسط کریستیانو رونالدو از دست رفت. ضربه سر او به تیرک دروازه برخورد کرد. در ادامه باز هم مهاجم پرتغالی فرصت گلزنی داشت که هوگو لوریس اجازه نداد دروازه اش باز شود.

کریم بنزما و حتی مارسلو فرصت گلزنی داشتند اما توپ از خط دروازه رد نشد. در این شرایط تاتنهام در یک حمله به گل رسید و رافائل واران در دقیقه 28 دروازه تیمشان را به اشتباه باز کرد. سفیدپوشان به حملات خود افزودند تا بازنده این بازی لقب نگیرند. در نهایت داور در دقیقه 42 یک پنالتی به نفع میزبان گرفت و رونالدو توانست بازی را یک بر یک کند.

در نیمه دوم هر دو تیم فرصت های خوب گلزنی داشتند و می توانستند دروازه همدیگر را باز کنند اما این اتفاق نیفتاد. مادرید مالکیت توپ را در اختیار داشت و به دنبال گل های بیشتری بود ولی نتوانست به هدف خود برسد و بازی با تساوی یک بر یک تمام شد.

در دیدار دیگر این گروه دورتموند برابر آپوئل نیکوزیا قرار گرفت که این بازی یک بر یک به پایان رسید.

بازی مهم دیگر منچسترسیتی میزبان ناپولی بود و تیم انگلیسی دو بر یک پیروز شد. شاگردان پپ گواردیولا خیلی زود به گل رسیدند. ابتدا در دقیقه 9 رحیم استرلینگ گلزنی کرد و سپس گابریل ژسوس دروازه تیم ایتالیایی باز کرد. در ادامه ناپولی تنها توانست یکی از گل ها را جبران کند.

در این گروه دیدار فاینورد و شاختار به مصاف هم رفتند که شاختار توانست دو بر یک پیروز شود.

لیورپول توانست به راحتی ماریبور را شکست دهد و هفت بر صفر پیروز شود. گل های این تیم را روبرتو فیرمینیو (دوبار)، چمبرلین، آرلوند، فیلیپه کوتینیو و محمد صلاح (دوبار) به ثمر رساندند.

در دیگر بازی این گروه سویا برابر اسپارتاک مسکو قرار گرفت و با نتیجه پنج بر یک مغلوب میزبانش شد.

موناکو در این هفته به مصاف بشیکتاش رفت و دو بر یک مغلوب مهمانش شد.

همچنین پورتو برابر لایپزیش قرار گرفت و سه بر دو شکست خورد.

نتایج بازی های سه شنبه شب

گروه E

لیورپول 7 ماریبور 0

سویا 1 اسپارتاک مسکو 5

گروه F

فاینورد 1 شاختاردونتسک 2


منچسترسیتی 2 ناپولی 1


گروه G

موناکو 1 بشیکتاش 2

لایپزیش 3 پورتو 2

گروه H

آپوئل نیکوزیا 1 دورتموند 1

رئال مادرید 1 تاتنهام 1

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها