jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۴۲۶۴ ۲۶ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های مازندران از امروز 26 مهرماه به ‌مدت چهار روز اعمال می‌شود.

براساس این گزارش، تردد موتورسیکلت‌ها بجز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری از ساعت 12 ظهر امروز تا ساعت 6 صبح شنبه 29 مهرماه از جاده‌های کرج به چالوس، هراز و سوادکوه ممنوع است. همچنین تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت 14 جمعه 28 مهرماه تا ساعت 24 از کرج به مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17جمعه تا ساعت 24 از مرزن‌آباد به سمت کرج یکطرفه خواهد بود. در جاده هراز نیز آمد و شد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 امروز و از ساعت 8 تا 24 روز‌های پنجشنبه و جمعه 27 و 28 مهرماه ممنوع است./ باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر