jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۸۴۰۳۳ ۲۵ مهر ۱۳۹۶  |  ۱۱:۰۲

کودک سرطانی هوادار استقلال که آرزو داشت به پرسپولیس و بیرانوند گل بزند و اتفاقا به آرزویش هم رسید درگذشت.

عکس روز: کودک سرطانی هوادار استقلال درگذشت

به گزارش جام جم آنلاین ، در دیدار این فصل استقلال خوزستان و پرسپولیس اتفاق جالبی افتاد. در این دیدار آرزوی یک کودک سرطانی برآورده شد. این پسربچه 10 ساله اهوازی که به سرطان مبتلا بود آرزو داشت روزی برای استقلال بازی کند و به پرسپولیس گل بزند. مسئولان پرسپولیس به محض متوجه شدن این موضوع برنامه ای ترتیب دادند که بر اساس آن این کودک پیش از مسابقه با استقلال خوزستان بتواند به پرسپولیس گل بزند و به آرزویش برسد.

با هماهنگی‌های انجام شده از سوی مؤسسه پنجمین فصل قشنگ آرزوی مرتضی آن روز برآورده شد که بر این اساس فدراسیون پذیرفت در بازی شرایط تیم پرسپولیس و استقلال خوزستان فضایی برای برآوردن آرزوی مرتضی فراهم شود و تیم پرسپولیس هم قبول کرد گل بخورد. این آرزو برآورده شد و مهدی 10 ساله به آرزویش دست یافت و به پرسپولیس گل زد و توپش وارد دروازه تیم سرخ‌پوشان تهرانی شد.

مهدی پس از گلزنی به علیرضا بیرانوند، یک پیراهن هدیه گرفت و برانکو نیز یک کاپ به رسم هدیه به او اهدا کرد؛ اما متأسفانه پس تنها 4 روز از این اتفاق زیبا متوجه شدیم که این کودک اهوازی بر اثر بیماری سرطان درگذشته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر