jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۸۳۸۹۵   ۲۵ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که بحران سوریه رو به پایان است، گفت: با این‌حال بحران منطقه ادامه دارد و باید به فکر مبارزه دائم با تروریسم بود.

علی لاریجانی در دیدار حموده صباغ، رئیس پارلمان سوریه که در حاشیه اجلاس اتحادیه بین‌المجالس در سن‌پترزبورگ انجام شد، عنوان کرد: امروز باید به تثبیت صلح در سوریه اندیشید و به فکر عادی‌سازی روابط دیپلماتیک با دنیا باشید. همچنین لاریجانی در ادامه دیدارهای خود در حاشیه یکصد و سی و هفتمین اجلاس اتحادیه بین‌المجالس در روسیه در ملاقات با لاسینا زِربو، دبیر اجرایی سازمان پیمان منع آزمایش هسته‌ای (CTBT)، اظهار کرد: ما هم عضو آژانس هستیم و هم در برجام تعهداتی را پذیرفته‌ایم، در موضوع برجام هم هزینه‌های بالایی را متحمل شده‌ایم، اگر قرار باشد با رفتار نادرست ترامپ از برجام بهره‌ای نبریم و صرفا هزینه بپردازیم حتما در این موضوع تجدیدنظر خواهیم کرد./ خانه ملت

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

فهم مسؤولانه

فهم مسؤولانه

 انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 برگزار شد و این بار هم مثل همیشه مردم ما با درایت و هوشمندی، در یک جشن ملی و سیاسی، حضور شکوهمندی داشتند.

حق مطالبه از مسؤولان

حق مطالبه از مسؤولان

جایگاه مردم در حكومت مردم‌سالاری دینی اساسی و غیرقابل‌انکار است.حضورمردم پای صندوق‌های رأی یكی ازتجلیات این موضوع است اما صرفا محدود به آن نیست بلكه مطالبات مردمی هم جزئی از وظایف حكومت برآمده از مردم‌سالاری دینی است. ما در اندیشه مردم‌سالاری دینی هم برای مردم حق قائلیم و هم وظیفه.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر