jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۰۸۳۶۹۹ ۲۴ مهر ۱۳۹۶  |  ۱۲:۳۰

وزیر امور خارجه روسیه با اشاره به سیاست‌های رییس‌جمهور آمریکا گفت: اقدامات آمریکا در قبال ایران و کره شمالی به رقابت تسلیحاتی منجر خواهد شد.

پیش‌بینی لاوروف از نتیجه اقدامات آمریکا درمورد ایران

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه روز دوشنبه در نشستی با دانشجویان و جوانان در شهر سوچی رویکرد دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا درباره ایران و کره شمالی را نگران‌کننده توصیف کرد.

لاوروف گفت: اقدامات آمریکا در قبال ایران و کره شمالی به رقابت تسلیحاتی منجر خواهد شد و خطر اشاعه تسلیحات کشتار جمعی را ایجاد می‌کند.

به گزارش اسینا، رئیس‌جمهور آمریکا روز جمعه در یک سخنرانی ضمن طرح ادعاهایی غیرواقع علیه کشورمان، پایبندی ایران به توافق هسته‌ای را که هر 90 روز یک بار از سوی دولت این کشور طبق قوانین داخلی‌شان انجام می‌شود تائید نکرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر